Poza kreacjami, które grają pierwsze skrzypce, równie ważne są makijaż i fryzura. Gwiazdy, jakie pojawiły się na 90. gali wręczenia Oscarów 2018, skrupulatnie zadbały o odpowiedni make-up i uczesanie. 

Szczególnie pięknie w ten wyjątkowy wieczór wyglądała Allison Williams, która postawiła na subtelny makijaż. Oczy, policzki i usta podkreśliła beżowym kolorem wpadającym w róż, a świetnym uzupełnieniem stylizacji beauty były fale w stylu retro. 

Oscary 2018: kreacje gwiazd. Zobaczcie najpiękniejsze suknie >>>

Błysku nigdy za wiele! Z takiego założenia wyszła m.in. Mary J. Blige, nominowana w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa za Mudbound. Postanowiła podkręcić klasyczne smokey eyes, dodając odrobinę brokatu. Natomiast ten makijaż w tradycyjnej wersji wybrała Zendaya. Z kolei Margot Robbie, która również ma szansę w tym roku zgarnąć statuetkę za rolę w Jestem najlepsza. Ja, Tonya, postawiła na srebrny cień do powiek, a elektryzujący makijaż oczu przełamała szminką w odcieniu nude. Nie widzieliśmy jeszcze w takim wydaniu Jennifer Lawrence, która wystąpiła na czerwonym dywanie w mocno podkreślonych, „kocich” oczach oraz z burzą loków na głowie! Nieco łagodniej oscarowy makijaż zinterpretowała Eiza González, malując usta koralową szminką. Który look podobał Wam się najbardziej? My nie możemy się zdecydować!