Oscary 2018 za nami. Nagrody Amerykańskiej Akademi Filmowej już po raz 90. zostały rozdane, emocje powoli opadają, a my zaczynamy na chłodno analizować wydarzenia wczorajszej nocy. Także w kwestii kreacji gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie. I nie mogło umknąć naszej uwadze to, że dwie znane aktorki zdecydowały się na niemalże identyczne sukienki!

Chodzi o Meryl Streep i Allison Janney. Panie wybrały maxi suknie o dość prostych i bardzo podobnych do siebie krojach z długimi rękawami w tym samym odcieniu czerwonego. Janney postawiła na kreację od Reem Acra, natomiast Meryl Streep zdecydowała się na look domu mody Dior. Gdyby tego było mało, to obie panie zostały nominowane do Oscarów, ale tylko Allison Janney otrzymała statuetkę.

ZOBACZ TAKŻE: Oscary 2018: najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie

Aktorka została nagrodzona za swoją drugoplanową rolę w filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Natomiast Meryl Streep przegrała w kategorii Najlepsza Aktorka z Frances McDormand z jaj rolę w Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri. Pozostałych laureatów znajdziecie w naszym artykule poświęconym właśnie tym wygranym, który znajdziecie TUTAJ

A wracając do sukienek, która z aktorek waszym zdaniem wyglądała lepiej?

ZOBACZ TAKŻE: Oscary 2018: makijaże i fryzury gwiazd