Już za chwilę rozpocznie się ceremonia wręczenia Oscarów 2020. Gala wręczenia statuetek przyznawanych przez Amerykańską Akademię Filmową odbędzie się jak co roku w siedzibie Dolby Theatre w Los Angeles. Najważniejsze nagrody w przemyśle filmowym to emocje związane nie tylko z produkcjami, które zdobędą to prestiżowe wyróżnienie. 92. ceremonia wręczenia nagród jest wyjątkowa dla naszego kraju, ponieważ na statuetkę ma szansę polski film „Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy. Obraz nominowano w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Polska reprezentacja już pojawiła się na czerwonym dywanie. Bartosz Bielenia, Jan Komasa, Eliza Rycembel i Tomasz Ziętek w szampańskich nastrojach oczekują na werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej. Mają mocnych konkurentów, ponieważ w tej samej kategorii nominowano również „Parasite” Joon-ho Bonga, „Ból i blask” Pedro Almodóvara, „Kraina miodu” Ljubomira Stefanowai i Tamary Kotewskiej oraz „Nędznicy” w reżyserii Ladj Ly. Równie mocnym punktem programu jest czerwony dywan i kreacje gwiazd oraz gości. A jeśli chodzi o tegoroczne suknie na gali, również nie zabraknie polskiego akcentu. Polska marka The Odder Side, za którą stoją Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek, zaprojektowała suknię dla żony Jana Komasy, Kingi

Oscary 2020: kto wygra? „Parasite” i inni faworyci bukmacherów. Obstawiają też „Boże Ciało”? >>>

Oscary 2020: Kinga Komasa w kreacji The Odder Side na czerwonym dywanie

Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek stworzyły jedną z najbardziej cool marek. Swobodne, ale zmysłowe kroje z wyciętymi plecami (i nie tylko) to ich znak rozpoznawczy. Na Instagramie rodzimy brand obserwuje prawie 120 tysięcy osób, a rzeczy z najnowszych kolekcji wyprzedają się naprawdę szybko. The Odder Side nie ma w swojej ofercie szycia sukienek na miarę, ale dla Kingi Komasy zrobiły wyjątek! Zaprojektowały kreację w szlachetnym szmaragdowym odcieniu z lejącego się jedwabiu. Sukienka do ziemi ma wycięcie na nodze, które subtelnie je eksponuje, a także głęboki dekolt z przodu i z tyłu. Zobaczcie piękną kreację, w której Kinga Komasa pojawiła się u boku swojego męża Jana Komasy, mającego szansę na Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy za „Boże ciało”!

Oscary 2020 transmisja tv: gdzie oglądać?

Oscary 2020 można oglądać na żywo tylko w CANAL+. W nocy z 9 na 10 lutego stacja transmituje zarówno wydarzenia z czerwonego dywanu, jak i ceremonię wręczenia statuetek. W tym roku szanse na Oscara ma polski film  „Boże Ciało", produkcja Aurum Film w koprodukcji z Canal+.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our first ever OSCAR GOWN! We’re happy, thankful & proud to see @kinga.komasa smiling tonight!

Post udostępniony przez THE ODDER SIDE (@the_odderside) Lut 9, 2020 o 1:31 PST