Najnowsza sesja zdjęciowa polskiej marki Project MESS tętni energią - w końcu zatytułowana jest "Vibrant soul", a udział wzięła, najbardziej optymistyczna i pozytywnie nastawiona do życia, zwyciężczyni polskiej edycji programu Top Model, Osi Ugonoh.

Jak się okazuje, wcale nie potrzeba wielkich funduszy, aby stworzyć wyjątkowy klimat sesji zdjęciowej. Wystarczy pojechać do Berlina, w którym na każdym kroku ukazuje się oryginalna i jedyna w swoim rodzaju sceneria. Potencjał tego miasta w pełni wykorzystała marka Project MESS i stworzyła świetny lookbook z udziałem Osi. 

"Project MESS jest brandem globalnym, starającym się swoimi projektami łączyć wiele kultur, nacji, stylów. Celem naszego ostatniego lookbooka "VIBRANT SOUL" było zobrazowanie głównych założeń naszej marki, stąd pomysł na sesje w wielkomiejskim stylu na ulicach Berlina i zaangażowanie do projektu Osi Ugonoh. W wielkim skrócie nasze kolekcje powstają z myślą o młodych, ekscentrycznych otwartych ludziach którzy cenią sobie wygodę, oryginalność, jakość wykonania i podobnie jak MY czują się obywatelami świata" - komentuje Martyna z Project MESS.

Autorką zdjęć jest Natalia Kuligowska, za stylizacje odpowiada Paulina Wysocka, a makijaż stworzyła Gianna Gooß.

Do tej pory marka Project MESS współpracowała, między innymi z Margaret, Michałem Baryzą,Oceana, dziewczynami z Diamond Djs czy Mariką.