Wiosenne zniżki w Picodi – gdzie je znaleźć?

Zmiana sezonu na wiosenny to świetna okazja, by nie tylko uzupełnić garderobę, ale też podjąć nowe postanowienia (tylko te przyjemne, jak na przykład regularne chodzenie do kina) lub poszukać pomysłów na prezenty dla najbliższych. Jeśli lubisz zakupy online i wybierasz je często, zarejestruj się w Picodi, by zacząć oszczędzać, kupując.

Korzystanie z oferty Picodi jest proste i możliwe w ponad 12 000 sklepów internetowych. Dzięki rejestracji w serwisie możesz oszczędzać na zakupach online w swoich ulubionych sklepach. Cashback oferują marki ze wszystkich najpopularniejszych kategorii, takich jak uroda, moda, aranżacja wnętrz, sport oraz wiele, wiele innych.  Miłośniczki kultury znajdą tę opcję w swoich ulubionych miejscach, takich jak sklep online Rossmann, Empik czy Multikino. Robiąc tam zakupy online zaoszczędzisz 20 zł, które zostaną zwrócone na twoje konto Picodi. Zarejestruj się i rób zakupy na swoich ulubionych stronach, zbierając cashback na koncie.

 

 

 

Picodi – oszczędność pieniędzy na zakupach online

Cashback Picodi to wygodny, szybki i bezpłatny sposób zarabiania na zakupach. Jak działa ta usługa? To po prostu zwrot części pieniędzy wydanych w sklepie internetowym. Picodi wyróżnia się najkorzystniejsza oferta na rynku i pozwala uzyskać aż do 20% zwrotu wydanej kwoty. To proste i bezpieczne – pieniądze zostają wypłacane z konta Picodi na prywatny rachunek bankowy klienta.

By zarejestrować się w Picodi, wystarczy przejść kilka prostych kroków za pośrednictwem Google, Facebooka, konta Apple lub tradycyjnego podania adresu e-mail i hasła. Trwa to kilka chwil i konto jest gotowe, a my możemy robić zakupy i cieszyć się cashbackiem.

Zobacz także:

Dla nowych klientów Picodi przygotowało atrakcyjne zniżki: cashback 100% do 20 złotych na pierwszy zakup z kontem, co oznacza, że jeśli złożymy zamówienie w wysokości do 20 złotych, otrzymamy 100% zwrotu. Przy wyższych kwotach cashback wynosi 20% do 100 złotych na pierwszy zakup z kontem. Maksymalny zwrot wyniesie 100zł.

Nadal zastanawiasz się, czy warto? Picodi to cashback dostępny w ponad 12 000 sklepów online! Co miesiąc ponad cztery miliony użytkowników korzysta z rabatów oferowanych przez firmę, a średnia oszczędność na zakupach wynosi aż 38%. Sprawdź ofertę Picodi i zgarnij zwrot pieniędzy, korzystając ze zniżek dla nowych użytkowników.