Dylan Sprouse i Barbara Palvin są razem od kilku miesięcy. Para chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie i mówiąc szczerze, jest jedną z naszych ulubionych! Teraz nie mamy wątpliwości, że słusznie darzymy ich sympatią. Oto, dlaczego Dylan Sprouse to bardzo empatyczny człowiek. I oczywiście wspaniały chłopak, który dba o swoją dziewczynę. 

Pokaz Victoria’s Secret 2018 - mamy zdjęcia! Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid, Adriana Lima i wiele więcej na wybiegu >>>

Dylan Sprouse wspierał Barbarę Palvin z pierwszych rzędów na pokazie Victoria’s Secret 2018. Zrobił jej też uroczą niespodziankę

Nie jest tajemnicą, że modelki VS muszą trzymać się restrykcyjnej diety i ćwiczyć codziennie, czasem nawet kilka razy w ciągu dnia. Ścisły jadłospis i ciężkie treningi są podstawą, aby wziąć udział w Victoria’s Secret Show. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Dylan Sprouse, którego dziewczyna przygotowywała się w ostatnich tygodniach do pokazu. Chcąc zrobić jej miłą niespodziankę, przyniósł jej na afterparty… torbę z nowojorskiej knajpy Shake Shack, o czym poinformował ją za pośrednictwem Instagram Stories. W środku znajdowały się burgery, których Barbara nie mogła ostatnio jeść, aby trzymać formę.

Do sieci trafiło również nagranie z Victoria’s Secret Show, kiedy na wybiegu pojawiła się Barbara Palvin. W jednym z pierwszych rzędów siedział 25-latek, a kiedy zobaczył swoją dziewczynę wstał i nie krył wzruszenia, trzymając się za serce. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Dylan Sprouse jest najlepszym chłopakiem na świecie? Zobaczcie w galerii, jak dumnie pozował na różowym dywanie z torbą burgerów dla Barbary Palvin. I pokażcie te zdjęcia swoim partnerom.