Jeśli podobała się Wam poprzednia kampania Roberta Kupisza Tango, Latina także przypadnie Wam do gustu, a być może tak jak my uznacie ją za najlepszą w dorobku projektanta! W obu przypadkach za zdjęciami stoi Zuza Krajewska, która jak nikt inny rozumie twórczy zamysł Kupisza i potrafi przełożyć go na język obrazu. 

ZOBACZ TAKŻE: 10 pytań do Roberta Kupisza >>>

Ponownie połączyliśmy siły, ponieważ Zuza jak mało kto czuje miejski klimat, intensywność i wyzwania dotyczące funkcjonowania w tej przestrzeni. Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji było życie i kultura latynosów, ale nie tylko gorące tańce i karnawał, ale także życie w fawelach, gdzie codziennością mieszkańców jest widok wojsk, wojny gangów i przemoc. Ich życie dzieje się „tu i teraz” jakby jutra miało nie być" - tłumaczy projektant i dodaje, że nie ma dla niego większej satysfakcji, niż widok noszących jego modę ludzi. 

Za sprawą zdolnej fotografki kampania ma wyjątkowo uniwersalny charakter. Projekty idealnie wpasowują się w przestrzeń miejską i jak zawsze u Roberta Kupisza służą podkreśleniu indywidualizmu i zachęcają do nieskrępowanego wyrażania siebie poprzez zabawę własnym wizerunkiem.

Bohaterami Latiny są dwie modelki i trzech modeli. Stylizacją zajął się Michał Kuś, makijaże przygotowała Sylwia Rakowska, a autorem fryzur jest Piotr Wasiński. Zgodzicie się, że to jedna z bardziej udanych kampanii projektanta, a duet Robert Kupisz i Zuza Krajewska właśnie zaliczył kolejną fantastyczną współpracę?

ZOBACZ TAKŻE: Lato w rytmach „Latina”, czyli relacja z pokazu Roberta Kupisza >>>