Telewizja Polsat odsłania pierwsze karty na temat piątego sezonu programu „Love Island”. Jednym z pierwszych singli, którzy zamieszkają w willi na „wyspie miłości” będzie Konrad Sjoberg. Ten wysoki, postawny, niebieskooki blondyn chce na planie randkowego show przede wszystkim dobrze się bawić i poznać ciekawych ludzi, z którymi będzie mógł utrzymywać kontakt po programie. Co wiemy na jego temat? jak sam opisuje, ma duży dystans do siebie, jest otwarty na innych i od razu zaraża rozmówcę pozytywną energią, co bardzo cenią w nim jego przyjaciele.

Konrad Sjoberg – ile ma lat i skąd pochodzi?

Konrad Sjoberg urodził się 18 sierpnia 1996 roku. Jest więc zodiakalnym Lwem i kończy w tym roku 27 lat. Pochodzi z Duszników, ale wychował się w Krakowie, gdzie mieszka i pracuje do dziś.

Konrad Sjoberg – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Pierwszy uczestnik „Love Island 5” z wykształcenie jest nauczycielem wychowania fizycznego. W przeszłości sam był sportowcem. Ze względu na naturalne predyspozycje (193 cm wzrostu) wybrał koszykówkę. Występował m.in. w barwach 25-krotnego Mistrza Polski, Wisły CanPack Kraków. Grał tam na pozycji silnego skrzydłowego.

Obecnie Konrad spełnia się jako barber oraz zajmuje się handlem samochodowym. W weekendy dorabia sobie na tzw. bramce, czyli jako selekcjoner w klubie nocnym.

W wolnym czasie odwiedza siłownię i oddaje się górskim wycieczkom. Jest też miłośnikiem sportów ekstremalnych. Jedną z jego pasji jest enduro, czyli rodzaj sportu motorowego, który polega na pokonaniu trasy o nawierzchniach asfaltowych, jak i terenowych.

Konrad Sjoberg – związki, „Love Island”

Konrad twierdzi, że nie szuka miłości na siłę i pozostawia te sprawy przypadkowi. Jest otwarty na nowe znajomości, ale nie ma presji, żeby natychmiast znaleźć miłość życia.

Kiedyś szybko się zakochiwałem, teraz stałem się bardziej gruboskórny - wyznał.

W jego typie są niskie, krąglejsze blondynki z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jego wymarzona randka odbyłaby się na dachu wieżowca podczas nocy spadających gwiazd. Do tego sushi i shisha.

Zobacz także:

Konrad Sjoberg – Q&A

Trzy rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie życia

przyjaciele, pieniądze, samochody

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na bezludną wyspę

przyjaciele, jedzenie, telefon

Trzy rzeczy, które zabierzesz ze sobą na  „Love Island”

temperament, ciuchy, ulubione buty

Konrad Sjoberg – Instagram

Jeśli macie ochotę śledzić losy Konrada, to koniecznie zaobserwujcie już teraz jego profil w serwisie Instagram. Znajdziecie go tam pod nazwą @konrad_sjoberg.

Myślicie, że uda mu się zdobyć sympatię pozostałych Islanderów i widzów programu?