Sidiki Coulibaly dołączył właśnie do grona uczestników piątej edycji randkowego hitu Telewizji Polsat, „Love Island. Wyspa miłości”. Nowego singla jako pierwsza zaprezentowała fanom programu w social mediach prowadząca show.

Dzień kobiet, dzień kobiet... Niech każdy się dowie… Ha ! Jako prowadząca „Love Island” mam dziś dla Was prezent Kobitki. Nie tylko dla Islanderek, ale też dla naszych widzów. Bo przyznajcie: jest czym nacieszyć oko ;) Ale nie tylko oko, bo fajnie się też Go słucha. Poznajcie Sidikiego. Ja się jaram ! A Wy ? - napisała Karolina Gilon na swoim profilu w serwisie Instagram.

Reakcje internautów? Powiedzieć entuzjastyczne, to mało. Pod adresem Sidikiego posypało się sporo komplementów.

Oj fajny ten prezent

Dziewczyny tam padną, oj namiesza namiesza

Będą się o niego tam bić

Hot!!!

Pojawiły się też liczne porównania do pewnego przystojnego piosenkarza, który zresztą niedawno wystąpił w Polsce.

Jason Derulo. Skąd on się wziął w love Island. Jason, jeśli Cię uprowadzili mrugnij. A tak na poważnie, to super! Oj będzie się działo

Myślałem przez chwilę, że to Jason Derulo

Taki Derulo trochę

Też dostrzegacie podobieństwo do autora hitów „Swalla”, „Talk Dirty” i „Take You Dancing”?

Sidiki Coulibaly – ile ma lat i skąd pochodzi?

Sidiki Coulibaly urodził się 16 grudnia 1997 roku. Jest więc zodiakalnym Strzelcem i kończy w tym roku 25 lat. Pochodzi z Krakowa, ale sporą część życia spędził w Hiszpanii. Mieszkał w Walencji, ale przez pandemię zdecydował się na powrót do rodzinnego miasta. Sidiki pochodzi z mieszanej rodziny finansistów – jego mama jest Polką, a tata Malijczykiem.

Sidiki Coulibaly – wykształcenie, praca, zainteresowania

Uczestnik „Love Island 5” uczęszczał do Universidad Católica de Valencia, czyli katolickiego uniwersytetu w Walencji. Specjalizuje się w finansach i rachunkowości. Udało mu się znaleźć pracę w zawodzie – obecnie jest zatrudniony w szwajcarskim banku UBS. W wolnym czasie lubi uprawiać sport, przede wszystkim kalistenikę. W przeszłości był nawet mistrzem Polski w muai thai. Uwielbia podróżować – kiedy tylko może zwiedza świat, lubi też gotować, chociaż nie uważa tego za swój szczególny talent.

Sidiki Coulibaly – „Love Island”

Sidiki jest singlem już od prawie roku. Jego wejście do willi było jedną z przygotowanych przez produkcję programu niespodzianek dla Islanderek (a także żeńskiej części widowni show) z okazji Dnia Kobiet.

Zobacz także:

W związku to zawsze on wkłada naczynia do zmywarki, potrafi ustępować, nie robi scen zazdrości, ale nie toleruje u drugiej osoby braku szczerości.  Jak myślicie, która z dziewczyn zdecyduje się jako pierwsza nawiązać z nim bliższą relację?

Sidiki Coulibaly – Instagram

Jeśli Sidiki wam też wpadł w oko lub po prostu macie macie ochotę na bieżąco śledzić jego poczynania, to koniecznie już teraz zaobserwujcie jego profil na Instagramie (@sidikii_coulibaly). Znajdziecie tam sporo wysokiej jakości fotografii z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.