Gwiazdy mogą sobie pozwolić na zakup kosmetyków z najwyższej półki. Okazuje się jednak, że często decydują się na (znacznie tańsze) produkty drogeryjne. Ulubiony tusz do rzęs Meghan Markle kosztuje niespełna 30 złotych. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Natomiast Rihanna deklaruje, że jej ukochany kosmetyk to krem Weleda Skin Food. Kupicie go w aptekach i online, a jego cena wynosi około 40 złotych. Czas na kolejną rekomendację! Sprawdźcie, jaką pomadkę szczególnie poleca Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana również jako Red Lipstick Monster.

Oto ulubiona pomadka Red Lipstick Monster. Kosztuje mniej niż 20 zł!

Red Lipstick Monster zdradziła w rozmowie z magazynem Wysokie obcasy, jakie kosmetyki „dodają jej mocy”. Wśród power beauty items Ewy znalazła się pomadka, którą dostaniecie w prawdopodobnie każdej drogerii. Jaki produkt zyskał miano jej ulubionego? Chodzi o płynną pomadkę Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick. Jak sama przyznała, to najlepszy i najtańszy kosmetyk tego typu.

Kolor dobieram do nastroju i reszty makijażu, ale jeśli chodzi o typ i markę, szczerze mogę polecić Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick – powiedziała Red Lipstick Monster w rozmowie z Moniką Kucel i Pauliną Puchalską / Elementżeński.pl

W ofercie Golden Rose znajdziecie (aż!) 40 odcieni pomadek Longstay Liquid Matte Lipstick. Dzięki temu z łatwością dobierzecie kolor odpowiedni dla siebie. Kolejną zaletą tego produktu jest cena. Za matową pomadkę od Golden Rose zapłacicie tylko 19,90 złotych. Kuszące, prawda?

Moje ostatnie największe kosmetyczne odkrycie kosztuje 8,99 zł i zawdzięczam je koleżance z redakcji >>>