„Outer Banks” – o czym jest serial?

„Outer Banks” to jeden z najpopularniejszych na Netflixie seriali kierowanych do młodzieży. Nastoletni John B i grupa jego najlepszych przyjaciół postanawiają odszukać legendarny skarb powiązany ze zniknięciem ojca głównego bohatera. Przypadkiem odkrywają długo skrywaną tajemnicę i uruchamiają sekwencję zdarzeń, które sprawią, że przygoda przerośnie ich oczekiwania. Dużo się dzieje, są młodzieńcze miłości, emocjonalne zawirowania, wybuchy. Innymi słowy: „Płotki” nie mogą narzekać na nudę.

Produkcja doczekała się na razie dwóch sezonów. Na szczęście ku uciesze fanek i fanów serii „Outer Banks” Netflix potwierdził, że powstanie 3. sezon.

 „Outer Banks” 3. sezon – co wiadomo?

Na oficjalnym profilu na Twitterze platformy Netflix pojawiło się krótkie wideo, w którym aktorzy zapowiadają kontynuację  „Outer Banks”. Trzeba przyznać, że twórcy i producenci trzymali w niepewności wielbicieli serialu dość długo, bo od premiery 2. sezonu minęło prawie 5 miesięcy.

Na ten moment nie znamy wielu szczegółów i trudno powiedzieć, co wydarzy się w nowych odcinkach. Skoro jednak w 2. sezonie dowiedzieliśmy się, że ojciec Johna B żyje i przebywa na Bahamach, możemy się spodziewać, że ten wątek zostanie pociągnięty. Czy Big John  (Charles Halford) zjednoczy siły z Carlą Limbrey (Elizabeth Mitchell), by wspólnie utrzeć nosa Wardowi Cameronowi (Chip Esten)? Twórcy serii potwierdzili, że ta dwójka ma wspólną przeszłość…

W finale 2. części serii główni bohaterowie znaleźli się na Karaibach, a całe Outer Banks poszukuje zaginionych. Możemy się więc spodziewać, że 3. sezon będzie prowadził do domu… Ponieważ jednak cała paczka lubi wpadać w tarapaty, z pewnością nie będzie to prosta droga.

 „Outer Banks” sezon 3. – obsada i twórcy

W obsadzie zobaczymy znane z poprzednich części twarze. W 3. sezonie „Outer Banks” wystąpią:

  • Chase Stokes w roli Johna B,
  • Madelyn Cline jako Sarah Cameron,
  • Madison Bailey – serialowa Kiara,
  • Jonathan Daviss wcielający się w Pope’a,
  • Rudy Pankow jako JJ,
  • Charles Esten w roli Warda Camerona,
  • Drew Starkey - serialowy Rafe Cameron,
  • Austin North, wcielający się w Toppera,
  • Adina Porter jako pani szeryf.

Do stałej obsady dołączy również Carlacia Grant, czyli serialowa Cleo.

Zobacz także:

Jeśli chodzi o twórców sezonu 3., również będą to te same osoby, które odpowiadały za dwie poprzednie serie, czyli: Shannon Burke i bracia Jonas i Josh Pat

„Outer Banks” sezon 3. – kiedy premiera?

Obecnie nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć sezon 3.Outer Banks” – nie została podana konkretna data premiery. Kiedy tylko pojawią się jakieś informacje w tej kwestii, będziemy was informować in bieżąco.

„Outer Banks” sezon 3. – zwiastun

Zwiastun 3. sezonu „Outer Banks”  jeszcze nie ujrzał światła dziennego. W oczekiwaniu na nowe odcinki przypomnijcie sobie zwiastun 2. sezonu!