Milionerzy to jeden z najpopularniejszych, a także najchętniej oglądanych i najgłośniej komentowanych teleturniejów w naszym kraju. Show TVN-u opiera się na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? i emitowany jest w polskiej telewizji od 1999 roku (wliczając w to krótkie przerwy). Jak dotąd, w historii programu padły tylko dwie główne wygrane. Pierwsza w 2010 roku, kiedy Krzysztof Wójcik zgadł, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil, natomiast druga w roku ubiegłym – wtedy Maria Romanek poprawnie odpowiedziała na pytanie: Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?. Wczoraj do grona zwycięzców programu Milionerzy dołączyła kolejna kobieta!

Milionerzy: Kim jest nowa milionerka?

Katarzyna Kant-Wysocka, czyli trzecia zwyciężczyni w historii polskiej edycji Milionerów, mieszka na co dzień w Gdańsku. Jest absolwentką filologii klasycznej, natomiast zawodowo zajmuje się marketingiem. Główny obszar zainteresowań świeżo upieczonej milionerki, to kultura antyczna. Świeżo upieczona milionerka wystąpiła w dwóch odcinkach show, emitowanych 13. i 14. marca. I to właśnie wczoraj poprawnie odpowiedziała na pytanie warte milion złotych!

Premiery kinowe marzec 2019: filmy, na które warto wybrać się w tym miesiącu do kina >>>

Milionerzy: Jak brzmiało pytanie warte milion złotych?

Pytania, zadawane przez Huberta Urbańskiego dotyczyły między innymi błędów językowych, zaburzeń nerwicowych oraz literatury, a konkretnie jednego z utworów Szekspira. Katarzyna Kant-Wysocka nie uległa stresowi i udzielała kolejnych – poprawnych odpowiedzi. W końcu padło pytanie warte milion złotych, które brzmiało: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest...?. Uczestniczka programu miała oczywiście cztery warianty odpowiedzi do wyboru: A. Wniebowzięcie Matki Bożej, B. Zmartwychwstanie Jezusa, C. śmierć Jezusa na krzyżu, D. zesłanie Ducha Świętego.Po chwili zastanowienia, Katarzyna Kant-Wysocka definitywnie postawiła na opcję C, a wtedy Hubert Urbański z radością ogłosił, że wygrała i tym samym stała się kolejną polską milionerką! Pani Katarzyno, gratulujemy!

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z „Top Model” opowiadają o początkach swojego związku w DDTVN! Jak się poznali? >>>