Pamela Anderson ma w ostatnim czasie jeszcze więcej pracy, niż kiedy w latach 90. była jedną z głównych bohaterek „Słonecznego patrolu” i musiała nieustannie kogoś ratować. Podczas wypełniania obowiązków nie pokazuje się już w czerwonym kostiumie kąpielowym i z bojką. Zamiast tego wyrasta na it-girl 2023. Jej robiące wrażenie stylizacje to przede wszystkim zasługa Rebekki Ramsey. Stylistka dba o to, żeby gwiazda, o której znów zrobiło się głośno za sprawą serialu „Pam i Tommy”, a następnie dokumentu „Pamela: Historia miłosna”, nie była już kojarzona z kontrowersyjnym stylem, który reprezentowała w latach 90. Pomimo że #pamcore ma się świetnie na TikToku, to sama aktorka jest już na zupełnie innym etapie. Dowodem na modową dojrzałość i ogromną metamorfozę jest stylizacja Pameli Anderson, w której pojawiły się ubrania polskiej marki.

Pamela Anderson w ubraniach od Magdy Butrym

Moda przestała dyktować zasady. Pozwala nam się wyrażać, daje dużo wolności i jest przede wszystkim źródłem ogromnej przyjemności, a nie przymusem. Mimo to wciąż trafiamy na odniesienia do różnych zasady, których termin przydatności do noszenia już dawno minął. W 2023 roku białe kozaki są zupełnie naturalnym wyborem, torebka i buty mogą być w tym samym kolorze, a biały total look to świetna opcja na zimę. Pomimo wiedzy na temat tego, że nie istnieją już sztywne zasady, a moda jest dla nas i nigdy na odwrót, to jednak stylizacja Pameli Anderson za oceanem została odebrana jako kontrowersyjna, ale jednocześnie niezwykle szykowna. Ostatecznie odbiór był zatem bardzo pozytywny i wcale się temu nie dziwimy, bo outfit robi wrażenie. Ten zestaw to po prostu najlepszy dowód na to, że biel noszona zimą od stóp go głów to świetny pomysł. Koszula ozdobiona charakterystycznym dla Magdy Butrym kwiatem, którego popularność urosła już do rangi międzynarodowego przeboju i klasyczne spodnie z szerokimi nogawkami pokazują jednak coś jeszcze – Pamela Anderson wyrasta na nową it-girl.

Gwiazdy w ubraniach Magdy Butrym

Po ubrania Magdy Butrym sięga coraz więcej zagranicznych gwiazd. Spódnica z frędzlami, którą w 2014 roku nosiła Kim Kardashian, była tylko zapowiedzią. Z czasem do grona klientek marki dołączyło wiele popularnych fashionistek. Ubrania i dodatki polskiej projektantki nosiły: Jennifer Lopez, Beyonce, Lady Gaga, Kendall Jenner, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Gigi Hadid, Hailey Bieber, Jennifer Aniston, Rihanna, Rita Ora, Katie Holmes, Jennifer Lawrence, Ellie Goulding, Rosie Huntington-Whiteley, Camila Cabello, Sophie Turner, Heidi Klum, Jourdan Dunn, Doutzen Kroes, Suki Waterhouse, Olivia Culpo, Olivia Rodrigo, Karolina Kurkova, Lena Perminova, a nawet Lily Collins w serialu „Emily w Paryżu”.