To prawda, że w ostatnich dniach to inna kreacja skradła uwagę wszystkich – chodzi o niebieską kreację odciętą w pasie i podkreślającą brzuch, która wywołała lawinę spekulacji i plotek na temat rzekomej ciąży Meghan Markle. Ale jest też inna sukienka, także należąca do księżnej, o której nie potrafimy przestać myśleć.

Wiemy, jakie są ulubione sneakersy księżnej Kate Middleton! A najlepsze jest to, że nie kosztują majątku

Mowa o białej koronkowej, dopasowanej w pasie i luźniejszej dołem sukience, którą Kate Middleton założyła na premierę filmu A Street Cat Named Bob. Co ciekawe, swój debiut ów projekt zaliczył już jakiś czas temu i jak można się spodziewać, wyprzedał się na pniu. Na przeszkodzie nie stanęła nawet całkiem wysoka cena – marka Self Portrait wyceniła go na 320 dolarów. Wszyscy ci, którzy jednak nie załapali się na oryginał i nie mogą jej odżałować, dostaną drugą szansę. Marka Little Mistress wprowadziła do swojej oferty bardzo podobny model, który różni się przed wszystkim ceną – kopię kreacji Kate można dostać za 65 dolarów, czyli niecałe 250 zł. Jak można się spodziewać, nie jest to kopia 1:1 – tańsza wersja jest trochę krótsza i plisowana, ale niepozbawiona elementu, który czyni ją tak pożądaną, czyli uroczej ażurowej góry. I co najważniejsze – sprzedawana z opcja wysyłki do Polski.

Miłośniczki stylu Kate wiedza, że to nie jedyny projekt, który chciałoby się mieć w szafie. Księżna ma wyjątkowy dryg jeśli chodzi o komponowanie garderoby i niezwykłą umiejętność wdzięcznego łączenia stylu wielkich domów mody z projektami z sieciówek, a wszystko z poszanowaniem zasad dworskiej etykiety. Co więcej, najwyraźniej nie ma problemu z tym, by pojawić się w wybranej kreacji więcej niż raz i nic sobie nie robi z potencjalnej krytyki. Jeśli należycie do grona podziwiającego styl Kate Middleton albo po prostu lubicie się dobrze ubrać, tego projektu nie może zabraknąć w waszych szafach!

Kate Middleton po raz kolejny w sukience z Zary. Możecie mieć taką samą!