Pamiętacie film Nie wierzcie bliźniaczkom z pierwszą pamiętną rolą Lindsay Lohan? Nakręcony w 1998 roku  (tak, 20 lat temu!) był luźną interpretacją powieści Ericha Kästnera Mania czy Ania z 1949 roku. Po krótce - to historia dwóch bliźniaczek, które rozdzielone krótko po narodzinach, wychowują się osobno, każda z jednym z rodziców. Przypadkowo spotykają się na obozie letnim jako nastolatki, zaprzyjaźniają się i wymyślają plan na to, jak połączyć rozwiedzionych rodziców i znów stać się rodziną.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber i Hailey Baldwin potwierdzili, że są w związku! >>>

Jeśli pamiętacie ten film, to pamiętacie też z pewnością wiecznie powracającą zagwozdkę: kim jest bliźniaczka Lindsay Lohan? Teorie, zgodnie z którymi ta istniała naprawdę, ale została w tajemniczych okolicznościach pozbawiona życia tuż przed wejściem filmu na ekrany, cieszyła się wówczas szaloną popularnością mimo że media nie hulały z taką siłą jak dziś. Technologia także nie umywała się do tej współczesnej, ale jak widać wspomniana kwestia nie przestała nurtować widzów nawet 2 dekady później. 

Identyczne rysy to jedno i tym zajmuje się komputer, ale do odegrania sobowtóra fizycznie potrzebna jest jeszcze jedna osoba. Kto był sobowtórem Lindsay Lohan w Nie wierzcie bliźniaczkom? Jak się okazuje, losy 7 lat starszej (!) od niej Erin Mackey, która partnerowała gwiazdce we wspomnianej produkcji, potoczyły się dużo lepiej, niż jej własna historia. Choć wówczas grała drugie skrzypce, to właśnie ona dziś może pochwalić się karierą z prawdziwego zdarzenia - jest cenioną aktorką i piosenkarką, jedną z większych broadwayowskich gwiazd, która zdobywa nagrody. Od pamiętnej roli u boku gwiazdy dzielą ja lata świetlne; dla niej była ona pierwszą, dla Lindsay Lohan - ostatnią, o której mówi się dobrze. Pamiętacie? Oglądaliście?

ZOBACZ TAKŻE: Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub! Zobaczcie zdjęcia z uroczystości gwiazd „Gry o tron” >>>