Bonjour! Przenosimy się do Paryża, gdzie trwa Paris Fashion Week. Do stolicy Francji (i mody) przyleciały topowe influencerki, w tym Chiara Ferragni oraz Leonie Hanne, stylistki oraz redaktorki, by oglądać kolekcje na sezon wiosna-lato 2023 od takich domów mody jak Saint Laurent, Dior, Balmain czy The Row, za którym stoją Mary-Kate i Ashley Olsen, czyli jedne z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej stylowych bliźniaczek na świecie. Propozycje projektantów i projektantek robią wrażenie. Jednak tym razem sprawdzimy, co dzieje się na ulicach miasta. Mamy dla was najpiękniejsze zdjęcia street style

Paris Fashion Week wiosna-lato 2023: street style

Jakie trendy królują na ulicach Paryża? Spieszymy z odpowiedzią. Gościnie wydarzenia romansują z francuską nonszalancją. Tworzą looki w taki sposób, by wyglądały na nieidealne, założone jakby od niechcenia. Chętnie zakładają trencze, jak również idealnie skrojone marynarki z działu męskiego oraz wełniane płaszcze, które też niedługo wyciągniemy ze swoich szaf. Swoje stylizacje uzupełniają o modne akcesoria, w tym torebki w kolorach kontrastujących z pozostałymi elementami garderoby, krawaty czy okulary w oryginalnych oprawkach. Decydują się na nieoczywiste, a nawet zaskakujące połączenia i przekonują: mokasyny bądź balerinki noszone w zestawieniu z białymi skarpetami prezentują się ultra stylowo. 

Street style na Paris Fashion Week wiosna-lato 2023: inspiracje

Z całą pewnością stylizacje gwiazd, influencerek, modelek, redaktorek i innych gościń Paris Fashion Week, czyli jednej z najważniejszych imprez w świecie mody, posłużą nam za inspiracje na kolejne miesiące. Jeżeli też potrzebujesz wskazówek, zajrzyj do naszej galerii. Czekają tam najlepsze (naszym zdaniem) zdjęcia street style ze stolicy Francji.