To dopiero będzie ślub! Znana z życia w przepychu Paris Hilton zaręczyła się! Wybrankiem dziedziczki hotelarskiej fortuny jest Chris Zylka, amerykański aktor i model, którego być może kojarzycie z roli w serialu HBO Leftovers. Kiedy na Instagramie celebrytki pojawiło się kilka zdjęć chłopaka z obszernymi opisami o miłości do niego, w sieci zawrzało. Nie trzeba było długo czekać ani domyślać się – Paris Hilton sama potwierdziła zaręczyny w rozmowie z magazynem People. Kilka godzin później w swoich social mediach opublikowała masę postów informujących o tej wyjątkowej chwili. Wiadomo więc, że Zylka oświadczył się swojej wybrance w trakcie sylwestrowego wypadu ze znajomymi w Aspen.

Paris przyznała, że od razu powiedziała „tak”, a kluczowy moment był magiczny. Za to pierścionek zaręczynowy opisuje jako obłędny i bardzo błyszczący (czy taki jest możecie przekonać się oglądając go w galerii). Podkreśliła również, że nigdy wcześniej nie czuła się bardziej szczęśliwa, bezpieczna i kochana i ogromnie cieszy się, że ze swoją jedyną miłością i najlepszym przyjacielem spędzi resztę życia. O narzeczonym mówi, że jest idealny i udowodnił jej, że można mieć życie jak w bajce.

Para poznała się w 2008 roku w czasie oscarowej imprezy, jednak dopiero od 2015 roku są razem. Paris w wywiadach wielokrotnie wyznawała, że Zylka to ten jedyny. Dla niej są to już trzecie zaręczyny (poprzedni jej wybrankowie to Jason Shaw i Paris Latsis), natomiast dla Chrisa drugie. Wcześniej związany był z Hanną Beth.

Zobacz także: Rihanna zaręczyła się?! Według jej fanów te zdjęcia mówią wszystko! >>>