Jean Paul Gaultier postanowił pożegnać się ze światem mody. A przynajmniej tej wysokiej. Jego paryski pokaz kolekcji haute couture na sezon wiosna-lato 2020 był ostatnim, jaki zorganizował. Choć zapowiedział, że to nie jest jeszcze jego ostatnie słowo i zapowiada, że jeszcze czymś nas zaskoczy, jego show zorganizowane w Théâtre du Châtelet i tak przeszło już do historii. Oprócz modelek na wybiegu pojawiło się mnóstwo gwiazd, nie tylko ze świata modelingu.

Obok takich top modelek, jak siostry Bella i Gigi Hadid, Irina Shayk, Karlie Kloss, Joan Smalls czy Coco Rocha, po wybiegu przechadzały się także gwiazda burleski Dita Von Teese, francuska wokalistka Mylene Farmer, brytyjski piosenkarz Boy George, a także Paris Jackson. 21-letnia córka Michaela Jacksona, która do tej pory realizowała się raczej jako fotomodelka i pozowała m.in. na magazynu „Vogue”. Pożegnalne show Jeana Paula Gaultiera było więc dla niej debiutem, jeśli chodzi o wybieg.

Paris Jackson pojawiła się na czerwonym dywanie bez makijażu

Paris Jackson - kim jest?

Paris Jackson, czyli owoc związku Michaela Jacksona i Debbie Rowe, próbowała już swoich sił także jako aktorka. W 2018 roku mogliśmy ją oglądać w filmie „Raz się żyje” Nasha Edgertona, a wcześniej zagrała także w serialu telewizyjnym „Star”. Paris ma też na koncie muzyczny epizod. Dwa lata temu połączyła siły z Gabrielem Glennem, z którym stworzyła duet The Sounflowers. Zanim zaczęła realizować się na wielu płaszczyznach, zmagała się z depresją i uzależnieniami. Kilka razy próbowała też popełnić samobójstwo. Otwarcie mówi o tym, że jest biseksualna.

Cara Delevingne i Paris Jackson są parą?!