Suntago Wodny Świat w Park of Poland – kiedy otwarcie i ile będą kosztować bilety?

To jedno z najbardziej oczekiwanych otwarć ostatniego czasu. Nic dziwnego, nieczęsto w Polsce powstaje park rozrywki, a ten ma być wyjątkowy – będzie największym krytym aquaparkiem w Europie! Mowa Suntago Wodny Świat, parku wodnym, wchodzącym w skład kompleksu Park Of Poland. Park rozrywki budowany jest w Mszczonowie, niedużej miejscowości położonej w powiecie żyrardowskim, na trasie Łódź-Warszawa.

Suntago, aquapark Park of Poland – Atrakcje

Otwarcie parku Suntago Wodny Świat nastąpi już niedługo – planowane jest na 20 lutego, czyli ostatni tydzień ferii zimowych w województwie mazowieckim. To właśnie wtedy będzie można skorzystać z basenów z wodą o temperaturze 32-34 stopnie, basenów termalnych i solankowych. A wszystko to w otoczeniu setek prawdziwych palm, sprowadzonych do aquaparku z Florydy, Malezji i Dominikany. Dla gości przygotowano także 32 zjeżdżalnie, w tym tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową oraz zjeżdżalnie z pontonami (uwaga! niektóre będą dostępne jedynie dla osób powyżej 120 cm wzrostu). W strefie „Jamango” oprócz zjeżdżalni pojawią się także wodny plac zabaw, a także zadaszona przestrzeń do… surfowania! W parku dostępne będzie także stworzone na wzór łaźni rzymskiej saunarium, gdzie znajdziecie m.in. saunę fińską, japońską, czy saunę aromatyczną, grotę solną, komnatę śnieżną, łaźnie parową czy baseny witalne.

Suntago Wodny Świat w Park of Poland – Ceny biletów

Szczegółowy spis atrakcji znaleźć można na stronie internetowej parku – Parkofpoland.com. Podobnie jak cennik aquaparku. Ile trzeba będzie zapłacić za wstęp do Suntago Wodny Świat? Ceny różnią się w zależności od dnia tygodnia (w weekendy trzeba zapłacić więcej), a także od tego, ile czasu chcemy spędzić w aquaparku i z jakich stref korzystać. Ceny za zaczynają się od 39 zł za bilet ulgowy i 59 zł za bilet dla dorosłych, na ogół jednak trzeba zapłacić więcej.

Za całodzienny bilet do wszystkich stref osoba dorosła zapłaci 129 zł w dzień powszedni i 139 zł w weekend. Całodzienny bilet dla dziecka (poniżej 16 roku życia) to koszt odpowiednio – 89 i 99 zł. Jeśli dziecko ma mniej niż 120 cm wzrostu, rodzic zapłaci taniej – 79 i 89 zł. Za niemowlęta – symboliczną złotówkę.  Do parku wodnego Suntago można jednak wybrać się także na krócej – cztery lub dwie godziny, ceny biletów są wówczas o niższe. Zainteresowani?

+