3. sezon Riverdale, jednego z najpopularniejszych obecnie seriali, dobiega końca, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pod koniec stycznia tego roku twórcy obrazu potwierdzili, że powstanie kolejna, 4. część. Każdy epizod co tydzień w czwartek jest dostępny na platformie Netflix. Produkcja, która powstała na podstawie serii Archie Comics, ma rzeszę fanów na całym świecie. Niektórzy z nich są mega uzdolnieni i wykorzystują swoje hobby oraz fascynację Riverdale, tworząc coś pięknego.

Dlaczego wszystkie księżniczki Disneya ubierają się na niebiesko? >>>

Bohaterowie Riverdale jako postacie z bajek Disneya

Jeden z widzów serialu, nastolatek André Manguba, chwali się na swoim Instagramowym koncie malarskim talentem, którego nie można mu odmówić Rysunki chłopaka stały się viralem, a o jego pracach napisały światowe serwisy. My również nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie. Obok smykałki do rysowania, ma również niesamowitą wyobraźnię, ponieważ postanowił stworzyć obrazki par z Riverdale jako postacie ze słynnych bajek Disneya. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, jak wyglądaliby Jughead i Betty jako Zaplątani, a także FP oraz Alice w roli Pięknej i Bestii...

Oprócz bohaterów Riverdale, na jego Instagramie znajdziecie obrazy m.in. Mac Millera, Ariany Grande, Shawna Mendesa, Nicki Minaj i wiele innych! Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć, jak wyglądałyby serialowe pary jako postacie z bajek Disneya! A potem koniecznie zaobserwujcie André na Insta, gdzie śledzi go ponad 200 tysięcy osób.