Patryk Pniewski szybko został okrzyknięty nowym idolem nastolatek. Nic dziwnego – ma wszystko, czego potrzeba, by zaistnieć w show-binzesie – talent, urodę, chęć dążenia do celu i poczucie humoru. Czego więc chcieć więcej? Wiek Patryka Pniewskiego nie jest tajemnicą - ma 24 lata, choć wygląda na 18. To niewątpliwie nowy talent na polskim rynku!  Kim jest Patryk Pniewski? To nazwisko musicie zapamiętać! Dlaczego? Przekonajcie się!

Patryk Pniewski ma 24 lata, urodził się w Płocku, a jego marzeniem od małego było bycie aktorem. Po zdaniu matury Pniewski dostał się do szkoły aktorskiej we Wrocławiu. Już wtedy próbował swoich sił w zawodzie – zagrał kilka epizodów w różnych serialach. W końcu został dostrzeżony. Przełomową rolą w jego karierze stała się postać Krystiana w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. To nią zaskarbił sobie serca fanów (a zwłaszcza fanek).

Pniewski nie miał jednak łatwego dzieciństwa. Był wrażliwy, co często przysparzało mu problemów. Mimo to wyniósł z tego ważną lekcję – dziś Patryk Pniewski nie poddaje się i konsekwentnie spełnia swoje największe marzenie. Wielokrotnie podkreśla też w wywiadach ogromne przywiązanie do rodziny i najbliższych.

Szybko na światło dzienne wyszła informacja, że Pniewski podczas jednej z imprez stanął w obronie przyjaciółki, piosenkarki Saszan. Gwiazda padła wówczas ofiarą ataku ze strony agresywnej dziewczyny. To właśnie Patryk Pniewski pospieszył koleżance na pomoc – obezwładnił kobietę i dwóch jej kolegów.

Dzięki temu Patryk Pniewski wiele zyskał w oczach swoich fanów. Dziś Patryka możemy podziwiać w serialu „Pierwsza miłość”, ale także w „Barwach szczęścia”. Wystąpił też w hitowym serialu "Belfer". Niedawno mówiło się, że na planie serialu doszło do romansu między Patrykiem Pniewskim a Katarzyną Sawczuk, byłą dziewczyną Antka Królikowskiego (który dziś spotyka się z 19-letnią Julią Wieniawą). Okazuje się, że plotki były bezpodstawne, a para jedynie się przyjaźni. Pniewski przyjaźni się zresztą z wieloma gwiazdami, m.in. z Mariną Łuczenko i Wojciechem Szczęsnym. Za to naraził się dziennikarce Karolinie Korwin Piotrowskiej, z którą od pół roku jest w otwartym konflikcie.

Instagram Patryka Pniewskiego przepełniony jest seksownymi zdjęciami. Specjalnie dla Was wybraliśmy najgorętsze z nich! Zapraszamy do naszej GALERII.

 

Zobacz także: