Paulina Papierska zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji Top Model. Swoją urodą zachwyciła zarówno jurorów, jak i widzów największego modowego show w Polsce. I chociaż Paulina Papierska wygrała, a tym samym zdobyła przepustkę do świata modelingu oraz show-biznesu, nie udało jej się zrobić spektakularnej kariery. Zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model postanowiła skupić się na rodzinie. Kilka lat temu przeprowadziła się do Norwegii wraz ze swoim partnerem. W 2017 roku została mamą po raz pierwszy. Na jej profilu na Instagramie znajdziesz kilka zdjęć jej synka Gabriela. Jak się jednak okazuje, niedawno rodzina Pauliny Papierskiej powiększyła się. Niewiele osób wiedziało, że jest w ciąży.

Paulina Papierska z Top Model została mamą po raz drugi

Paulina Papierska dość rzadko publikuje zdjęcia na Instagramie oraz Instagram Stories. Na jej profilu dominują fotografie Gabriela, czyli trzyletniego synka zwyciężczyni pierwszej – polskiej edycji Top Model. Okazuje się, że całkiem niedawno rodzina Pauliny Papierskiej powiększyła się, a chłopiec doczekał się młodszego rodzeństwa.

Wszystko wskazuje na to, że o ciąży Pauliny Papierskiej wiedzieli tylko najbliżsi. Na próżno szukać nowych zdjęć zwyciężczyni Top Model, na których widać ciążowy brzuszek. Nie wiadomo także, kiedy odbył się poród. Ostatnio Paulina Papierska zmieniła jednak swoje bio na Instagramie. Do opisu swojego profilu dodała informację, że jest mamą Gabriela i Alexa, co zauważyli tylko najbardziej spostrzegawczy fani. Co więcej, modelka pokazała zdjęcie śpiącego w wózku maleństwa do swojej relacji na Instagram Stories. Gratulujemy!

 

Top Model w Glamour - przypominamy wszystkie okładki ze zwycięzcami i finalistami >>>