Uwielbiamy inspirować się stylizacjami zagranicznych it-girls, ale polskie gwiazdy nie odstępują im na krok. Tym razem pod lupę bierzemy Paulinę Sykut-Jeżynę, a dokładniej jej buty, które absolutnie nas zachwyciły. To najmodniejszy model sezonu, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze trendy. Dodatkowy plus? Pochodzą z polskiej marki. My jesteśmy zdecydowanie na tak! Teraz też takie chcemy i wy też będziecie.

Paulina Sykut-Jeżyna olśniewa w najmodniejszych butach na wiosnę z polskiej marki   

Paulina na wspomniane buty postawiła podczas nagrywek jednego z odcinków „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda zaprezentowała się w iście wiosennej stylizacji. Miała na sobie przepiękną zwiewną i dziewczęcą sukienkę z falbankami, do której dobrała buty na obcasie. Nie są to jednak zwykłe szpilki. Buty, o których mowa pochodzą z polskiej marki Loft37 i aspirują do miana najmodniejszych na wiosnę. Dlaczego?

Przede wszystkim łączą w sobie najważniejsze trendy sezonu. Są w kolorze srebrnym, który zdetronizował złoto. Dodatkowo są one metaliczne, co również jest ogromnym trendem, który pozostaje z nami na dłużej. Co jeszcze? Mają aplikację róży, która stała się najmodniejszym motywem sezonu. Polskie i zagraniczne marki (z Magdą Butrym na czele) uwielbiają ten kwiatowy print lub aplikacje 3D. Wisienką na torcie są wiązania wokół kostki. Pomimo tego, że buty mają obcas, to będą niezwykle wygodne. Nie jest to żadna szpilka, a gruby słupek, który zapewni stabilność, komfort i wygodę. Czy to nie buty idealne? My uważamy, że są świetne.

Buty Pauliny Sykut-Jeżyny zawierają w sobie wszystkie najważniejsze trendy. Co będziemy nosić wiosną 2024?

Wiosna za pasem, a więc wszystkie trendy na ten sezon wchodzą w życie. Niektóre są absolutnie nowe, inne są z nami od jakiegoś czasu, ale pozostały na dłużej. Pierwszym, bardzo mocnym trendem, jest srebro. Biżuteria właśnie w tym odcieniu jest teraz najmodniejsza. It-girls uwielbiają też srebrne dodatki w postaci torebek czy butów (na przykład takich, jakie założyła Paulina Sykut-Jeżyna). Aby podkręcić stylizację można dodać do niej srebrne, ale dodatkowo metaliczne elementy. Pokochała je między innymi Beyoncé. Total metallic look jest odważniejszą propozycją, jednak można zacząć od dodatków lub pojedynczych elementów. Tym bardziej, że w kolekcjach polskich marek (i nie tylko) srebrnych butów i torebek jest bez liku.

Wiosną wszędzie będziemy też widzieć kwiaty, a zwłaszcza róże. To właśnie ten motyw zawładnął kolekcjami projektantów i marek. Może on być w postaci nadrukowanego printu – na przykład na sukienkach czy bluzkach, ale również jako aplikacja 3D. Trójwymiarowe róże ozdobią torebki, buty czy nawet chokery. To kolejny trend, który zdecydowanie przypadł nam do gustu.

A wam, co podoba się najbardziej?