Paweł Małaszyński – stabilny jak skała

Paweł Małaszyński to postać, która udowadnia, że do funkcjonowania w świecie show-biznesu wcale nie są potrzebne afery i skandale. Ceniący swoją prywatność aktor i muzyk zdobył ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą roli Piotra Korzeckiego w popularnym serialu „Magda M.”. Sympatię i uznanie widzów przyniosły mu także występy w takich produkcjach jak „Oficer”, „Twarz w twarz”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Misja Afganistan” i „Lekarze”. Regularnie można go oglądać jednak nie tylko na ekranach telewizorów i kin, ale przede wszystkim w teatrze. Na deskach stołecznego Kwadratu występuje już od niemal 20 lat.

Co ciekawe, stabilność zawodowa zdecydowanie idzie u niego w parze ze stałością uczuć w życiu prywatnym. Nie jest tajemnicą, że aktor już od prawie trzech dekad jest w związku z tancerką i choreografką Joanną Chitruszko, którą zna jeszcze z czasów liceum. W sierpniu ubiegłego roku para świętowała dwudziestą rocznicę ślubu.

Paweł Małaszyński pokazał dorosłego syna

Paweł i Joanna Małaszyńscy doczekali się dwójki dzieci. Poza urodzoną w 2014 roku córką Leą mają jeszcze syna Jeremiasza, który w kwietniu skończy już 19 lat. W miniony weekend chłopak bawił na studniówce, a jego dumny ojciec nie omieszkał wspomnieć o tym swoim fanom. 

Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury – napisał pod zdjęciem syna z balu maturalnego, którym pochwalił się na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Internauci tym razem są wyjątkowo zgodni i nie mają żadnych wątpliwości, w którego rodziców wdał się nastolatek. Tylko spójrzcie na te komentarze:

Super, ale syn to cała mama, powodzenia

Syn to skóra zdjęta z mamy

Oczy mamy

Ależ syn podobny do mamy

Jaki do mamy podobny...

Też dostrzegacie to ogromne podobieństwo?