Modne paznokcie na jesień 2023? W tym sezonie dużo się dzieje. Profesjonalne manicurzystki oraz profesjonalni manicurzyści zachęcają do eksperymentów nie tylko z kolorami, ale również z długością czy kształtem. Do grona najmodniejszych odcieni należą m.in. denimowy niebieski, winna czerwień, głęboka czerń (najlepiej z matowym wykończeniem) i butelkowa zieleń. Dużym zainteresowaniem nadal cieszy się estetyka quiet luxury, która (jeśli chodzi o kwestie związane ze stylizacją paznokci) bazuje na pielęgnacji dłoni oraz płytki, całkowicie transparentnych lakierów do paznokci albo tych w najpiękniejszych odcieniach różu, beżu i mlecznej bieli. Na uwagę zasługuje również french manicure. Na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele wersji tego trendu w manicure. A jedna z nich przypadła do gustu Selenie Gomez. Przewidujemy, że spodoba się także minimalistkom i minimalistom. Te paznokcie Seleny Gomez naprawdę zachwycają. 

Micro french, czyli nowe paznokcie Seleny Gomez

Na oficjalnym profilu Seleny Gomez na Instagtamie pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym widać jej paznokcie. Dzięki temu dowiedziałyśmy, że aktorka, wokalistka i przedsiębiorczyni jest fanką french manicure. Warto jednak zaznaczyć, że nie zdecydowała się na klasyczną wersję tego trendu w manicure, tylko na micro. W tym wypadku charakterystyczna linia jest odrobinę cieńsza. Zobacz:

Naszym zdaniem to propozycja idealna na co dzień. Spodoba się minimalistkom oraz minimalistom, jak również osobom, które chcą przez chwilę odpocząć od paznokciowego szaleństwa. 

Modne paznokcie na jesień 2023: Selena Gomez, Kendall Jenner i inne gwiazdy uwielbiają ten trend w manicure 

Choć – jak wspomniałyśmy – powstało wiele wersji french manicure, to właśnie micro ma teraz swoje pięć minut. Nie tylko Selena Gomez zwróciła uwagę na tego typu stylizację. Niedawno charakterystyczny półksiężyc można było zauważyć także na paznokciach Kendall Jenner. Biorąc pod uwagę to zainteresowanie, nie mamy wątpliwości, że jest to jeden z najważniejszych trendów w manicure na nadchodzące miesiące. Dlatego warto go mieć na swoim beauty radarze.