Jest, a jakby go nie było – tak w skrócie można by opisać makijaż idealny. Bo, jak podkreślają makijażyści, dobry make up powinien dyskretnie podkreślać urodę, pozostając niewidoczny dla oczu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić? Nic bardziej mylnego. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie pędzle do makijażu, takie jak pędzle do twarzy, oczy czy ust Hebe Professional, wśród których właśnie pojawiło się 6 nowych modeli. Wszystkie kupisz w Hebe. Dzięki nim makijaż wykonasz starannie i dokładnie – tak dobrze jak profesjonaliści! I to szybciej niż ci się wydaje – z takimi narzędziami to wcale nie jest trudne. 

Pędzle do makijażu Hebe Professional stworzone do zadań specjalnych – Co potrafią?

Pędzle do makijażu Hebe Professional są bowiem bardzo wygodne w użyciu. Ich syntetyczne włosie nie odkształca się i nie traci swoich właściwości podczas użytkowania, a przy tym jest delikatne dla skóry. Dlatego pędzle nadają się do każdego typu cery. Bardzo łatwo także je wyczyścić.

Dotychczas w kolekcji pędzli Hebe Professional można było znaleźć m.in. pędzel do rozświetlacza, pędzel tylu „kulka” do aplikacji cieni czy duży flat top – pędzel do kosmetyków mineralnych, teraz powiększyła się ona o 6 nowych modeli, dzięki którym nie tylko precyzyjnie nałożysz puder czy cienie do powiek, ale i fachowo pomalujesz usta. Wśród nowości są:

By służyły nam jak najdłużej, pędzle do makijażu najlepiej czyścić co najmniej raz w tygodniu (a następnie suszyć w pozycji poziomej, by nie traciły włosia). Pomogą w tym specjalne płyny i czyściki oraz praktyczne osłonki, które także dostaniesz w Hebe. Wystarczy zajrzeć do drogerii stacjonarnych lub na stronę hebe.pl. A także do naszej galerii (u góry strony), gdzie obejrzeć można zdjęcia pędzli. Spodobają ci się, bo są bardzo eleganckie!