Percy Hynes White zyskał międzynarodową sławę, rozgłos i sympatię widzek oraz widzów dzięki roli Xaviera Thorpe’a w bijącym rekordy popularności serialu „Wednesday”. Udział w tym projekcie otworzył mu drzwi do kolejnych (informowałyśmy m.in. o komedii romantycznej „Winter Spring Summer or Fall”, w której został obsadzony razem z Jenną Ortegą), a także sprawił, że zaczęto zapraszać go na najważniejsze wydarzenia branżowe. Do stycznia 2023, gdy wszystko się zmieniło. 

Percy Hynes White – oskarżenia o napaść seksualną

Na początku tego roku młody aktor został oskarżony o napaść seksualną. Młode kobiety podzieliły się druzgoczącymi wspomnieniami i opisały za pośrednictwem mediów społecznościowych, na czele z Twitterem, czego gwiazdor oraz jego znajomi mieli dopuścić się wobec nich podczas licealnych imprez. To wstrząsnęło (nie tylko) fanami i fankami wspomnianego serialu Netfliksa. Choć w sieci trwała burza, główny zainteresowany zabrał głos w sprawie dopiero pół roku później. Wydał oficjalne oświadczenie i zaprzeczył oskarżeniom. Całość określił mianem „kampanii dezinformacyjnej”. Niestety nie wiadomo, co dalej. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że dziewczyny, które w styczniu 2023 oskarżyły Percy’ego Hynesa White’a o gwałt i przemoc seksualną, nie odpowiedziały na jego oświadczenie. Jak w wielu takich przypadkach – temat ucichł, a nie powinien.

Percy Hynes White wrócił na Instagram

Natomiast niewiele ponad dwa miesiące po tym, jak oświadczenie ujrzało światło dzienne (warto dodać, że wciąż jest ono przypięte w wyróżnionych relacjach na profilu @percy na Instagramie) Percy Hynes White opublikował pierwsze zdjęcia na swoim Instagram Stories. Relacja wydaje się dość przypadkowa. Brakuje dodatkowych opisów czy oznaczeń kont osób, które widać na fotografiach. Dlatego nie sposób oprzeć się wrażeniu, że aktor zdecydował się na tak zwany random photo dump, by pokazać, jak wyglądało jego życie w niedalekiej przeszłości. Jeśli jesteście ciekawi, co gwiazdor wrzucił na stories, scrollujcie dalej – do naszej galerii, która znajduje się na dole strony.