Od rozstania Pete'a Davidsona i Ariany Grande minęły 2 miesiące, atmosfera wokół byłych narzeczonych zdążyła trochę się wyciszyć i jak się okazuje, z dala od siebie, całkiem dobrze sobie poczynają. Piodenkarka zdążyła wypuścić kawałek o swoich byłych ze świetnym teledyskiem i zapowiedzieć trasę koncertową, a jej były został gościem kilku show, w których jak można się domyślić, przepytywany był właśnie o rozstanie. Wygląda na to, że etap smutku związany z zakończeniem burzliwej relacji oboje partnerzy mają za sobą, bo zza oceanu dochodzą nas wieści, że były chłopak Ariany Grande jest w nowym związku!

Ariana Grande nagrała piosenkę o swoich byłych. W utworze „Thank U, Next” wspomina Mac Millera i Pete'a Davidsona

Pete Davidson ma nowa dziewczynę

Pierwsze dni po rozstaniu, po tym jak 4 miesiące wcześniej para się zaręczyła, nie były łatwe. Pete miał spore wsparcie rodziny i przyjaciół, ale takiego szybkiego powrotu do formy chyba nikt się nie spodziewał! Tuż po debiucie Thank you, next Pete odniósł się publicznie do utworu, w którym jako jeden z byłych wspominany jest przez piosenkarkę słowami: Nasze zerwanie to niczyja sprawa, tylko moja i Ariany. Ariana jest cudowna osobą i z całego serca życzę jej wszystkiego najlepszego. To niemałe zaskoczenie po tym, jak wspomniany temat brał na warsztat na łamach Saturday Night Live, co zresztą Ariana odebrała jako bolesny i niesmaczny żart.

Jak by nie było wszystko wskazuje na to, że związek z Arianą Pete ma już za sobą i chce dalej używać życia. Póki co nie wiadomo, kim jest nowa wybranka komika i nie znane są szczegóły tej relacji. Pozostaje trzymać kciuki za powodzenie nowego związku Pete’a Davidsona no i za to, by pytanie Will you marry me tym razem padło we właściwym czasie.

Ariana Grande ma radę dla każdego, kto planuje się zaręczyć