W przeszłości bardzo często to właśnie stan uzębienia świadczył o statusie społecznym i materialnym danej osoby. Do dziś wszelkiego rodzaju wady zgryzu mają wpływ nie tylko na kwestie wizualne, ale - przede wszystkim - zdrowotne. Dlatego tak ważnym jest, żeby w porę zadbać o ten element, który -  odpowiednio zaopiekowany - dodatkowo może sprawić, że spektakularnie wzrośnie nasza pewność siebie.

Materiały prasowe

(Nie)osiągalne marzenie o idealnym uśmiechu...

Lata z nieestetycznymi, metalowymi zamkami w buzi, masa czasu przeznaczonego na wizyty kontrolne, awaryjne sytuacje w najmniej odpowiednich elementach, góra pieniędzy wydanych na aparat, przedłużający się plan leczenia i niekończący się ból - czy te obawy są ci znane? Nic dziwnego, że - marząc o uśmiechu idealnym - kiedy zapoznajesz się z opiniami doświadczonych w tym temacie osób, jesteś w stanie zrezygnować z wizji siebie z idealnym, hollywoodzkim uśmiechem.

Rzeczywiście - wszystkie te argumenty potrafią odstraszyć nawet tych najbardziej zmotywowanych. Nie wspominając już o tym, że w przypadku klasycznego, metalowego aparatu ortodontycznego, zaledwie przez kilka lat leczenia poziom naszej pewności siebie może drastycznie spaść. Bardzo często wówczas tym, czego będziemy unikać najbardziej, stanie się właśnie uśmiech (o którego idealną odsłonę tak zacięcie przecież walczymy). Umówmy się - w dzisiejszych czasach nie musimy już cierpieć i godzić się na tego rodzaju wyrzeczenia.

Wygoda pacjentów i spektakularne efekty na pierwszym miejscu.

Okazuje się więc, że nie musisz pożegnać swojego marzenia o perfekcyjnym uśmiechu! Na rynku dostępna jest bowiem alternatywna metoda prostowania zębów, która gwarantuje wspaniałe efekty, a równolegle w niczym nie przypomina tradycyjnej, bolesnej (lekko archaicznej już) ścieżki korekty wad zgryzu przy pomocy metalowego aparatu ortodoncyjnego. Mowa oczywiście o nakładkach prostujących DR SMILE. Poniżej informacje, dlaczego warto się nimi zainteresować. 

Materiały prasowe

DR SMILE: przełom w ortodoncji

Pewnie zastanawiasz się, czym w ogóle są nakładki DR SMILE, jak długo należy je nosić i... ile to kosztuje? Część odpowiedzi z pewnością cię zaskoczy. Zacznijmy od ostatniej, ale bardzo istotnej kwestii - jak wyglądają koszty? Oczywiście plan leczenia nakładkami DR SMILE uzależniony jest od stopnia zaawansowania wady zgryzu pacjenta, jednak najniższa rata za nakładki to 153 zł (nie brzmi to źle, prawda?). Tak, możesz śmiało rozłożyć płatności na raty (z oprocentowaniem 0%). Warto też zainteresować się np. zniżką studencką. Czas trwania tej zmieniającej życie (nie przesadzamy!) przygody trwa od 4 do 9 miesięcy. Jeżeli zatem czeka Cię jakaś ważna uroczystość, podczas której planujesz prezentować się idealnie, wystarczy zaplanować swoją przygodę z nakładkami z zaledwie kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Zobacz także:

Materiały prasowe

Nakładki DR SMILE: co to jest?

Nakładki DR SMILE to nakładki prostujące zęby (nazywane również alignerami) niemieckiej firmy, które powstały na bazie wytrzymałego, transparentnego oraz elastycznego materiału ClearQuartz®. Materiał ten opracował Jens Urbaniak i Christopher von Wedemeyer, tym samym absolutnie rewolucjonizując proces prostowania zębów przy pomocy wymiennych nakładek. Przez zaledwie 5 lat dzięki tej metodzie już ponad 50 tysięcy osób z całej Europy spełniło swoje marzenie o pięknych, idealnie prostych zębach.

Materiały prasowe

Nowe technologie, innowacyjne i wysokiej jakości materiały w połączeniu z profesjonalną wiedzą sprawiły, że (choć metoda prostowania zębów nakładkami znana jest już od jakiegoś czasu) nakładki DR SMILE to obecnie jedna z najbardziej skutecznych, bezbolesnych, wygodnych i nowoczesnych form zadbania o swój uśmiech i idealny zgryz. 

Materiały prasowe

DR SMILE: jak wygląda leczenie?

Wiesz już, że czas trwania leczenia jest kwestią indywidualną, pora zatem na więcej informacji. Nakładki należy nosić przez ok. 22 godziny w ciągu doby (pamiętaj, aby zdejmować je podczas picia i jedzenia - w przeciwnym razie mogą się odbarwić). Co istotne - metoda ta nie jest bolesna, ponadto nie utrudnia ani oddychania, ani mówienia. 

Umów się na (bezpłatną) pierwszą konsultację. To ważny moment, w którym lekarz wykona skan 3D uzębienia. Kolejnym etapem jest prezentacja wizualizacji oczekiwanych rezultatów, a także przedstawienie całego planu leczenia. Po jego otrzymaniu, lekarz powie Ci też dokładnie, ile finalnie będzie kosztować Cię walka o wymarzony uśmiech (uwzględniając elementy takie jak: nakładki, wizyty kontrolne, aparat retencyjny). 

Profesjonaliści DR SMILE będą kontrolować efekty leczenia za pomocą aplikacji mobilnej - wystarczy, że co 2 tygodnie będziesz wymieniać przygotowane specjalnie dla Ciebie nakładki i co tydzień wysyłać im zdjęcia Twoich zębów. 

Ważne: jeśli po ustalonym okresie, mimo stosowania się do zaleceń, stan Twojego zgryzu odbiega od tego, który przedstawiono ci podczas pierwszej wizyty jako docelowy, firma sama pokryje koszty za dodatkowy (nieplanowany) czas leczenia.

Materiały prasowe

Na pierwszą, darmową konsultację, możesz umówić się już w 15 polskich miastach (m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Trójmieście). Dokładny termin i miejsce spotkania możesz ustalić za pośrednictwem strony DR SMILE

Materiały prasowe

Podsumujmy: zero ukrytych kosztów, gwarancja satysfakcji, codzienny komfort psychiczny i fizyczny, stosunkowo krótki czas trwania leczenia... To co, kiedy rozpoczniesz swoją walkę o wymarzony, idealny uśmiech i, niczym niezakłóconą, pewność siebie?