Phoebe Dynevor i Pete Davidson są razem? Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w mediach pod koniec marca tego roku. Natomiast teraz wszystko wskazuje na to, że między odtwórczynią roli Daphne w Bridgertonach, czyli najgłośniejszym serialu ostatnich miesięcy i gwiazdorem popularnego (nie tylko) w USA programu rozrywkowego Saturday Night Live rzeczywiście jest coś więcej. Oto wszystko, co wiemy na temat ich relacji.  

Phoebe Dynevor i Pete Davidson spotykają się?

Już w marcu 2021 mogliśmy przeczytać na zagranicznych portalach, na czele z Page Six, że Phoebe Dynevor i Pete Davidson mają spędzać razem czas. Na początku roku gwiazda Bridgertonów odwiedziła Nowy Jork, gdzie odbywają się nagrania do SNL i opublikowała na Instagramie zdjęcie z wymownym podpisem oraz emotikoną w kształcie serca: „jestem wdzięczna, że mogę tu spędzić chociaż chwilę”. Natomiast w ubiegłym miesiącu Pete Davidson został sfotografowany w Altrincham, czyli (uwaga!) w rodzinnym mieście Phoebe Dynevor. Serwis The Sun podał wtedy, że aktorka i komik nie znają się długo, ale dobrze czują się w swoim towarzystwie. Według informatora portalu, fakt, że 27-latek przebył kilka tysięcy kilometrów, by spotkać się z serialową Daphne Bridgerton oznacza, że jest nią naprawdę zainteresowany.

„Pete jest bardzo czarujący i dogadał się z Phoebe, która jest oczywiście piękna i utalentowana. Cieszyli się swoim towarzystwem, chociaż nie znają się długo” – zdradził informator serwisu The Sun. „(…) Fakt, że przyleciał aż do Wielkiej Brytanii, pokazuje, jak bardzo jest zainteresowany” – dodał. 

 

Phoebe Dynevor jest #girlcrushem Pete’a Davidsona?

Uwagę zwraca również wyznanie Pete’a Davidsona. O co chodzi? Gwiazdor SNL spotkał się ostatnio ze studentami oraz studentkami Uniwersytetu Marquette. Podczas wirtualnego Q&A został spytany m.in. o to, kim jest jego celebrity crush. Na co główny zainteresowany całą sprawą odpowiedział, że jest teraz z gwiazdą, z która bardzo mu się podoba. Fani komika nie mają wątpliwości, że chodzi właśnie o Phoebe Dynevor. 

„Wiem, co robię” – odpowiedział Pete Davidson. – „Jestem z gwiazdą, która bardzo mi się podoba”. 

To właśnie to wyznanie, a także podróże i domniemane – wzajemne odwiedziny gwiazd w Nowym Jorku oraz okolicach Manchesteru wywołały lawinę spekulacji. Warto jednak wspomnieć, że główni zainteresowani całą sprawą, czyli Phoebe Dynevor i Pete Davidson nie skomentowali dotąd medialnych doniesień. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie z ich strony. 

Przypomnijmy, że w przeszłości Pete Davidson był zaręczony z Arianą Grande. Spotykał się również z Kate Beckinsale, Margaret Qualley oraz Kaią Gerber. Jego związki nie trwały jednak długo. Jeśli chodzi o byłych partnerów / partnerki Phoebe Dynevor, w mediach nie ma zbyt wielu informacji na ten temat. Aktorka dba bowiem o swoją prywatność.