Rok temu we wrześniu Julia Banaś została nagrodzona statuetką Kobieta Roku Glamour w kategorii "Talent". Już wtedy nasza redakcja jak i cały świat zachwycił się jej niebanalną urodą. To ona pozwoliła jej współpracować z Gucci, Emporio Armani, Carven, Galliano i Custo Barcelona. Tak było rok temu. Od tego czasu w karierze Julii wiele się zmieniło, a to z pewnością dopiero początek jej światowej ekspansji.

Polska modelka zapraszana jest do współpracy przez największe domy mody. W tym roku wzięła udział w pokazie Miu Miu na sezon jesień-zima 2016, w kampanii Marca Jacobsa jesień 2016, a przede wszystkim Karl Lagerfeld zaprosił ją wzięcia udziału w najnowszym pokazie Fendi Couture - Bella Hadid i Kendall Jenner też tam były. 

Do listy sukcesów Julia Banaś właśnie dorzuciła kampanię hiszpańskiej sieciówki na sezon jesień-zima 2016. Autorem zdjęć sesji zdjęciowej dla marki Zara jest Włoch Mario Sorrenti - to on stworzył zdjęcia do kontrowersyjnej kampanii reklamowej perfum Obsession z Kate Moss

Powoli do sklepów Zara wkracza kolekcja jesień-zima 2016. Znajdziecie w niej wciąż lansowany na prawo i lewo styl boho, sporo cekinów i seksowne koronki.