Sekret pięknej skóry

Nie będziemy dłużej trzymać cię w niepewności! To oczywiście piękna i zdrowa - odpowiednio zaopiekowana - skóra. Oto trend, z którego może skorzystać absolutnie każdy. Nieważne, czy jesteś posiadaczką skóry tłustej, mieszanej, suchej, naczyniowej. Ważne, żebyś poznała potrzeby swojej skóry i odpowiednio się o nią zatroszczyła. Stwórz swoją indywidualną, codzienną rutynę pielęgnacyjną i bądź systematyczna. Miej też asa w rękawie w postaci skoncentrowanej maseczki do twarzy, która dzięki potędze składników aktywnych będzie dla niej zastrzykiem nie tylko pielęgnacyjnym, ale także energetycznym. Szybko postawi twoją skórę na nogi - nawet w kryzysowych sytuacjach. Czy istnieje jedna, magiczna maseczka? Jedna nie, ale... dwie na pewno! To naturalne nowości od polskiej marki Clochee, które są po brzegi nasycone składnikami aktywnymi. W każdej z nich znajdziesz ponad 20. nietuzinkowych składników aktywnych - będą kosmetyczną bombą upiększającą.

Materiały prasowe

Jeśli twoja skóra potrzebuje globalnej pielęgnacji ukierunkowanej na nawilżenie, stymulację procesów odnowy, będzie działała ujędrniająco i wygładzająco, koniecznie sięgnij po Ujędrniającą maskę booster, dzięki niej poczujesz komfort i wzmocnienie skóry. Możesz ją zastosować jak standardową maseczkę i zmyć po ok. 15-20 minutach. Jeśli jednak nie będziesz mogła się z nią rozstać, świetnie sprawdzi się również jako maseczka całonocna. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? Oto kilka wyselekcjonowanych składników: antyoksydacyjny ekstrakt z hibiskusa, adaptogenna emblika i ekstrakt z żeń-szenia, a także multifunkcyjny i niezbędny dla skóry niacynamid. Brzmi kusząco, prawda? Ale to nie wszystko…Ujędrniająca maska booster to produkt wyjątkowy, ponieważ powstawał we współpracy z klientami Clochee, którzy brali udział w każdym etapie tworzenia maski. Clochee urzeczywistniło marzenia swoich klientów i stworzyło długo wyczekiwany kosmetyk dla wymagających. Poprzeczkę, którą postawili przed nimi konsumenci, marka podniosła jeszcze wyżej i w ramach podziękowania za zaangażowanie oraz cierpliwość, zaprezentowali drugą magiczną maseczkę idealną dla skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej. Jeśli ten opis brzmi znajomo, Twoja skóra pokocha Wulkaniczną maskę detoks.

Materiały prasowe

Jej składniki aktywne naturalnego pochodzenia skupiają się na oczyszczeniu, detoksykacji, zwężeniu porów, ograniczeniu łojotoku, a co za tym idzie - zmniejszeniu wydzielania sebum. Zadaniem maseczki jest także wprowadzenie balansu w funkcjonowaniu skóry, dlatego dostarcza niezbędne mikro- i makroelementy, wzmacnia mikrobiom skóry, a także poprawia jej koloryt. Składniki, które kryją się za tymi wspaniałymi właściwościami to m.in.: matcha, aktywny węgiel kokosowy, pył wulkaniczny i jako wisienka na torcie, glinka porcelanowa.

Maseczki możesz stosować również w formie multimaskingu, Twoja skóra to pokocha.

Materiały prasowe

Zobacz także:

NATURAL. BEAUTY. MAGIC.