Pełnia księżyca to zjawisko przez wiele osób uważane za wyjątkowe i magiczne. Jednak pełnia, którą obserwować będziemy mogli już jutro ma szczególną moc. To pierwsza pełnia w 2024 roku, a co za tym idzie, możemy spodziewać się poważnych zmian. Oto, jak wpłynie na ciebie Wilczy Księżyc.

Pierwsza pełnia księżyca w 2024 roku - wszystko, co warto wiedzieć o Wilczym księżycu

Pierwsza pełnia w tym roku wypada 25 stycznia. Już jutro, czyli w czwartek, będziemy mogli obserwować tak zwany Wilczy księżyc. Jest to pełnia w znaku Lwa, a więc możemy przygotować się na zmiany i nową energię. W końcu mamy początek roku, więc to idealny czas na wprowadzenie do swojego życia czegoś nowego. Zjawisko najlepiej widoczne będzie o 18:54.

Wilczy księżyc będzie świecił szczególnie jasno, dlatego będzie dobrze widoczny na niebie (oczywiście, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe). Mimo wszystko warto wieczorem spojrzeć w niebo i pomyśleć o swoich celach na 2024 rok.

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pełniach księżyca w 2024 roku znajdziesz w artykule poniżej. 

Pełnia księżyca w styczniu 2024 roku - jak na ciebie wpłynie i na co się przygotować?

Jak już wspomniałyśmy, pierwsza pełnia w roku ma szczególne znaczenie. Jest jeszcze bardziej wyjątkowa i magiczna. Pełnia księżyca w styczniu 2024 roku popchnie nas do działania. Zachęci do ryzyka, wzięcia spraw w swoje ręce. Będzie to też czas zmian, nowego początku. Warto skupić się więc na swoich celach i rozwoju. Jeśli jeszcze nie masz przygotowanych postanowień na ten rok, pełnia będzie idealnym momentem, aby to zrobić. Moc księżyca może pomóc ci w ich spisaniu.

Warto również zatroszczyć się o swoją karierę. Pomyśl, co chcesz osiągnąć w tym roku. Z pewnością nie będzie brakować ci motywacji. Podczas pełni nie można zapominać też o sobie. Zajrzyj w głąb siebie, zatrzymaj się na chwilę, pomedytuj. To naprawdę idealny czas na mały self-care.

Wpływ pełni będziemy mogli odczuwać aż do 27 stycznia. Zrób wszystko, aby był to pozytywny czas pełen nowej energii i motywacji do działania.

Zobacz także: