Zapytacie jednak, po co pióra w dzisiejszych czasach, kiedy króluje wszechobecna technologia, a pióro wieczne brzmi jak wspomnienie przeszłości?

Pióro wieczne to symbol. To atrament teraźniejszości, który zostawia pamiątkę na lata. To także wyraz elegancji, który warto mieć pod ręką. To nie tylko użyteczny gadżet, którym się podpisujesz. Niczego nie da się porównać do atramentu, który wypływa z designerskiej formy, niejednokrotnie projektowanej przez ikony wzornictwa przemysłowego. To przede wszystkim ważny element wyposażenia kobiecej torebki. Tak ważny jak smartphone, szminka czy buteleczka perfum.

Pióra Lamy to piśmienne BMW, które nie kosztują majątku. To piękno w przystępnej cenie. Każdy element wyprodukowany z niemiecką precyzją za naszą zachodnią granicą. 

Ponadczasowa perfekcja. Takim hasłem określana jest linia piór wiecznych LAMY studio. Na pograniczu sztuki i designu stworzono linię produktów, którą cechuje ascetyzm formy korpusu i kunsztowne wykonanie chromowanego klipu, który niczym śmigło sprawia wrażenie, że potrafi obracać się wokół własnej osi. Tu, zgodnie z ideą Bauhausu, postawiono na czystą formę bez elementów dekoracyjnych. Nie dostrzeżecie połączeń uchwytu z korpusem, który podobnie jak skuwka wykonany jest za stali szlachetnej. W ramach tej linii, w zależności od modelu, zastosowano różne wykończenia. Można znaleźć pióro z powierzchnią szczotkowaną, powłoką palladową lub pokryte matowym bądź perłowym lakierem. To właśnie modele palladium i pianoblack z czarnym lakierem pokrytym techniką PVD posiadają stalówkę wykonaną z 14k złota, miejscami pokrytą warstwą platyny.

Pomyślicie nadal, że pióro to nie dla was. Owszem wygląda pięknie, ale zabawy z atramentem wydadzą wam się zbyt dużym powrotem do przeszłości…

Popatrzcie na pióro jak na aktualnie najmodniejszego smartphone’a. To przecież nic innego jak pierwszy telefon Aleksandra Bella ubrany w nowoczesny kształt, wypełniony funkcjami potrzebnymi w XXI wieku. To designerska forma, którą chce się trzymać w ręku. I właśnie takie jest pióro Lamy. Ono samo niesie Twój podpis i słowa gdzieś wypisywane na kartkach czy kalendarzach. To klasa sama w sobie.

Zobacz także:

Marka Lamy wierna tradycjom dawnego designu, systematycznie konfrontując go z nowoczesnymi rozwiązaniami, rozszerza swoje pola eksploatacji i próbuje eksplorować wszystkie obszary związane z piśmiennictwem. Dlatego w jej ofercie znajdziesz nie tylko pióra ale i długopisy, notesy czy etui.  W każdym przypadku forma podąża za funkcją by zamknąć ją w wyjątkowej całości…

Czy piszesz się by spróbować i napisać swoją historię z unikatowymi wyrobami marki LAMY?

Autoryzowanych sprzedawców LAMY znajdziesz tutaj:
https://primeline.pl/sklepy-stacjonarne/