Pippa Middleton urodziła

Zanim ujawniono, że Meghan Markle spodziewa się dziecka, to Pippa Middleton była w centrum zainteresowania. Zwłaszcza na kilka dni wcześniej, na ślubie księżniczki Eugenii. To właśnie od tego, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat, księżna Kate uzależniła swoją obecność na tej uroczystości.  Czas pokazał, że obu siostrom udało się wspólnie świętować na weselu kuzynki Harry’ego i Williama, a swoje pierwsze maleństwo Pippa przywitała na  świecie dopiero wczoraj. Jak donoszą zagraniczne serwisy, jest to chłopiec. Jak można się domyślić, świeżo upieczona mama i jej poślubiony w ubiegłym roku mąż, czyli James Matthews, nie posiadają się z radości. Podobne reakcje towarzyszyły księżnej Kate i księciu Williamowi, gdy tylko dobra nowina do nich dotarła. 

Meghan Markle w pierwszej stylizacji ciążowej. Księżna dostała już pierwszy prezent dla swojego dziecka!

Jakiej płci jest dziecko Pippy Middleton?

Malec, który przyszedł na świat w nocy z poniedziałku na wtorek i którego imienia póki co jeszcze nie znamy, w momencie narodzin ważył niecałe 4 kilo. Mama i synek czują się dobrze i najprawdopodobniej w najbliższych dniach opuszczą szpital. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w brytyjskiej prasie, poród Pippy Middleton kosztował w przeliczeniu na złotówki prawie 60 tysięcy. Siostra księżnej powiła swoje pierwsze dziecko w luksusowym szpitalu św. Marii w Londynie – tym samym, w którym od pokoleń przychodzą na świat kolejne royal babies, w tym m.in. książę George, książę Louis oraz księżniczka Charlotte.

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Pippie Middleton, która właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Jak obstawiacie, jakie imię otrzyma malec?

Wiemy, w którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle!