To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych ostatnich lat. Pierwsze dwie części Planety Singli w zaledwie 10 dni przyciągnęły do polskich kin ponad milion osób każda! Trzecia ma szansę pobić ten rekord, szczególnie że sprzyjać jej będzie już sama data premiery. Planeta Singli 3 na ekrany trafi 8 lutego, na niespełna tydzień przed Walentynkami. Dla wielu będzie to więc idealny pretekst, by 14 lutego wybrać się z drugą połówką na seans. Zresztą tak też film reklamują jego twórcy - to komedia romantyczna w sam raz na dzień zakochanych.

Filmy romantyczne idealne (nie tylko) na Walentynki >>>

Planeta Singli 3 – o czym jest ten film?

Jak już wiemy, druga część zakończyła się happy endem. Tomek i Ania wrócili do siebie i podjęli decyzję o ślubie i zaplanowali wesele, które ma się odbyć na wsi, w rodzinnych stronach pana młodego. I jak to w takich momentach bywa, sprawy się komplikują. Tomek ma bowiem trudną relację z ojcem (Bogusław Linda) oraz bratem (Borys Szyc). Do tego wszystkiego dochodzi szalona mama Ani, Krystyna (Danuta Stenka), która kontynuuje swoją relację z dużo młodszym kochankiem. W najnowszej części pojawi się również uwielbiana przez widzów para bohaterów – Ola (Weronika Książkiewicz) i Bogdan (Tomasz Karolak). Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wychowywaniem wspólnego synka. Nie zabraknie również innych znanych nam postaci takich jak Zosia (Joanna Jarmołowicz), która polską wieś wyobrażała sobie zupełnie inaczej oraz kultowego już Marcela (Piotr Głowacki), czyli szalonego realizatora programów Tomka, który będzie mocno ingerował w ślub. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny jest Sam Akina, ale tym razem towarzyszy mu także Michał Chaciński.
 

Planeta Singli 3 – kto pojawił się na oficjalnej premierze?

Wprawdzie do ogólnopolskiej premiery kinowej Planety Singli 3 pozostało jeszcze kilka dni, wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala z udziałem całej obsady, z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem na czele. Aktorka grająca Anię postawiła na cekinową sukienkę od duetu Paprocki & Brzozowski, do której dobrała sandałki ze srebrnymi dodatkami. Odtwórca roli Tomka na czerwonym dywanie pojawił się natomiast w czarnym garniturze i jasnoniebieskiej koszuli. Za to Weronika Książkiewicz wyglądała zjawiskowo w czerwonej, drapowanej sukience od Gosi Baczyńskiej. Stylizacje pozostałych gwiazd na premierze Planety Singli 3 znajdziecie w galerii powyżej!

Zobacz także: Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są po ślubie?! >>>