Wiadomość o kontynuacji najpopularniejszego młodzieżowego ucieszyła wielu fanów. Gossip Girl oglądały miliony widzów na całym świecie, którzy śledzili z wypiekami na twarzy losy bogatych nastolatków z prywatnego liceum na Upper East Side. Od kilku lat mówiło się o tym, że Plotkara powróci na małe ekrany. Co jakiś czas wspominali o tym zarówno twórcy, jak i aktorzy wcielający się w głównych bohaterów na czele z Blake Lively, czyli serialową Sereną van der Woodsen. Twórca serialu, Josh Schwartz, zdradził w rozmowie z dziennikarzami szczegóły na temat produkcji, którą ponownie obejrzymy po kilkunastu latach. Kiedy odbędzie się premiera Gossip Girl, jakie wątki poruszy i przede wszystkim czy w nowej wersji zobaczymy gwiazdy ze starej obsady? Sprawdźcie poniżej.

Plotkara kontynuacja – obsada

Nowa Plotkara jest kontynuacją wersji z 2007 roku. Nowe odcinki opowiedzą historię grupy nastolatków z prywatnej nowojorskiej szkoły. Kto wie, być może wśród nowych bohaterów pojawią się dzieci Sereny i Dana lub Blair i Chucka? Tego niestety nie wiemy, ale Josh Schwartz uchylił rąbek tajemnicy na temat aktorów. Jednym z najczęściej zadawanych pytań w związku z kontynuacją Plotkary jest to, kto pojawi się w obsadzie. Twórca Josh Schwartz nie zdradził nowych nazwisk aktorów, ale przyznał, że stara się, aby w nowej wersji pojawili się również bohaterowie ze starej obsady. Potwierdził, że wysłał zaproszenia do m.in. Blake Lively, Penna Badgleya, Leighton Meester, Chace'a Crawforda i Eda Westwicka. Jeśli któreś z nich zdecyduje, że chce wziąć udział w najnowszych odcinkach Plotkary, drzwi stoją dla nich otworem. „Grali te postacie przez sześć lat i jeśli nie chcą wrócić, to oczywiście to uszanujemy. Jednak wspaniale byłoby ich znów zobaczyć”, wyznał Schwartz.

Leighton Meester wspomina pracę na planie „Gossip Girl”. Padły mocne słowa! >>>

Gossip Girl – kto będzie tytułową Plotkarą?

Josh Schwartz w rozmowie z dziennikarzami poruszył również wątek tytułowej Plotkary. W serialu głosu udzieliła jej Kristen Bell, która była jednocześnie narratorką produkcji. Natomiast za serwisem, który szantażował nastolatków z Upper East Side, regularnie publikując ich największe sekrety, stał Dan Humphrey (Penn Badgley). Twórca serialu zdradził, że w nowej wersji Gossip Girl funkcję portalu plotkarskiego przejmą media społecznościowe.

Plotkara kontynuacja – premiera na HBO Max

Za kontynuację słynnego serialu odpowiada ekipa, stojąca za pierwowzorem Plotkary. Wśród nich znaleźli się m.in. wspomniany Josh Schwartz, a także Joshua Safran i Stephanie Savage. Nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace na planie Gossip Girl. Nie jest również znana data premiery. Możliwe, że nowe odcinki Plotkary pojawią się na platformie streamingowej HBO Max wraz z jej debiutem, czyli już wiosną 2020 roku!

Czekacie na kontynuację Plotkary? My bardzo!