Musimy przyznać, że ten sezon należy do Reserved. Kampania naszej rodzimej marki, której twarzą została Cindy Crawford okazała się prawdziwym hitem, współpraca z Maffashion również. Jednak Reserved nie zwalnia tempa i do sprzedaży właśnie trafiła kolekcja retro kostiumów kąpielowych High Summer 2018.

Linia strojów plażowych, inspirowana Ameryką lat 60. jest jedną z tych, z których mogłybyśmy mieć dosłownie wszystko. Same projekty - dość mocno zabudowane i zdobione barwnymi deseniami, a także niezwykle klimatyczne zdjęcia autorstwa Barta Pogody sprawiają, że czujemy się, jak w skąpanym słońcem Malibu (w którym tak bardzo chciałybyśmy teraz być). W tym sezonie, najmodniejsze są roślinne printy. Znajdziemy je również w propozycjach od Reserved - palmy, oleandry i hibiskusy - to właśnie te kwiaty będziemy nosić na sobie tego lata. Kolory dominujące w tej kolekcji także nawiązują do pełnej słońca Kalifornii. Zobaczymy w niej przede wszystkim turkus, zieleń, nasycony róż i jasny błękit. Naszym ulubionym kostiumem kąpielowym z tej amerykańskiej kolekcji, jest jednak biały, jednoczęściowy strój z hasłem Sun Squad - to dobra opcja na plażę, ale też idealna alternatywa dla klasycznych t-shirtów i topów.

ZOBACZ TAKŻE: Współczesna Brigitte Bardot w letniej kampanii Reserved >>>

W tym sezonie marka postawiła na modę w stylu fusion, która łączy ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy garderoby, np. góra od kostiumu kąpielowego połączona ze spódnicą z wysokim stanem, albo kulotami zdobionymi tym samym printem. To dość odważny ruch, ale właśnie dzięki niemu plażowa kolekcja Reserved - pozornie klasyczna i dość zachowawcza - staje się ciekawa, wyrazista i odważna.