Nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, by odpocząć albo odkryć wyjątkowe, wręcz magiczne miejsca, które zachwycają i inspirują. Udowadniają nam to m.in. podróżniczki i podróżnicy – blogerki i blogerzy, którzy wzięli udział w III Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Ich strony internetowe, a także profile w mediach społecznościowych to prawdziwa kopalnia podróżniczych inspiracji, jak również wiedzy i ciekawostek na temat poszczególnych regionów w Polsce. 

Podróże po Polsce. Oto najciekawsze kierunki według blogerek i blogerów podróżniczych

Chcesz zwiedzić najpiękniejsze miasta w Polsce po raz pierwszy? A może wręcz przeciwnie – marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i hałasu? Niezależnie od tego, dlaczego chcesz wyjechać, warto odpowiednio się przygotować do podróży (szczególnie w obecnej sytuacji). Inspiracje, podpowiedzi, a także praktyczne wskazówki znajdziesz właśnie na profilach laureatek i laureatów III Mistrzostw Turystycznych Blogerów. 

Jakie kierunki podróży po Polsce warto wziąć pod uwagę w przyszłym roku? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszej galerii (na górze). Czekają tam na Ciebie podpowiedzi od Anity Demianowicz (banita.travel.pl), czyli mieszkanki Trójmiasta, a także Arlety Adamskiej (zamieszkali.pl– propagatorki podróży po Pomorzu Zachodnim. 

#visitpoland #mistrzostwablogerow