Dobra passa Polki w amerykańskim „Idolu” trwa w najlepsze. Karolina Baran, młoda wokalistka występująca pod pseudonimem Kaeyra, w miniony weekend stanęła w szranki o awans do kolejnego etapu 21. edycji muzycznego show. Po raz pierwszy od szeroko komentowanego w sieci przesłuchania przed jury, dwudziestojednolatka z Chicago zasiadła przed fortepianem. Tym razem artystka zdecydowała się wykonać emocjonalną balladę „Bruises” z repertuaru Lewisa Capaldiego. Znów wypadła fenomenalnie.

Kolejna Polka podbija Amerykę

Takiej dumy Polonia nie czuła najprawdopodobniej od czasu, gdy Sara James robiła furorę w „America’s Got Talent”. Po występie Karoliny Baran w ostatnim odcinku „American Idol” obecna w studiu publiczność zgotowała jej owacje na stojąco.

Równie zachwyceni poruszającym występem wokalistki byli jurorzy. Katy Perry oceniła jej występ na „6+” i stwierdziła, że wręcz „dał jej po twarzy”, a Luke Bryan uznał, że był „naprawdę, naprawdę potężny” i „naprawdę, naprawdę profesjonalny”. Pod wrażeniem wokalnych popisów Kaeyry są też internauci, którzy przewidują Polce świetlaną przyszłość – nie tylko w programie, ale i poza nim.

Ta młoda dama zmierza do finałowej trójki i może wygrać cały sezon – czytamy w jednym z komentarzy na oficjalnym profilu show na YouTube.

„American Idol” w tym roku jest inny. Tak wielu uczestników osiągnie sukces po programie – to iście gwiazdorska obsada! Niesamowite wykonanie – ekscytuje się kolejny internauta.

Kaeyra zbliża się do finału „American Idol”

Co jednak najważniejsze, Kaeyra podbiła serce telewidzów. Dzięki ich głosom wschodzącą gwiazda estrady przeszła do kolejnego etapu show, znajdując się tym samym w gronie 20 najlepszych uczestników aktualnej edycji show. Karolina Baran nie posiada się z radości, czego dała wyraz na swoim instagramowym profilu. Podziękowała za wszystkie oddane na nią głosy i jednocześnie poprosiła o dalsze wsparcie.

TOP20!!!! BARDZO wam wszystkim dziękuję za wszystkie głosy, to dzięki wam wszystkim dostałam się do #Top20. Proszę, głosujcie dalej po zakończeniu programu, aby zatrzymać mnie w programie – napisała.

W nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu dowiemy się, czy Kaeyra dostała się najlepszej dwunastki. Jej występ z przebojem Lewisa Capaldiego możecie obejrzeć poniżej.