Wczorajszy odcinek Tańca z gwiazdami był na razie ostatnim, jaki mogliśmy obejrzeć w ramach 11. edycji show. Choć realizowany był bez udziału publiczności i wszystkie pary zatańczyły do pustej sali, wyłącznie przed kamerami i jury, to mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz całej ekipy realizującej show w związku z dynamiczną sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce, telewizja Polsat zdecydowała się na całkowite zawieszenie programu Taniec z gwiazdami na tym etapie do jesieni. Brak widowni nie rozwiązywał ryzyka zagrożenia, bowiem przy tak wielkim przedsięwzięciu może pracować nawet 100 osób.

Oświadczenie stacji zamiast informacji, kto odpadnie z odcinka, na antenie przeczytał prowadzący Krzysztof Ibisz. Dodał również, że jeżeli wszystko na to pozwoli, a same biorące udział w produkcji gwiazdy wyrażą na to zgodę, w tym samym składzie spotkają się jesienią. Nie ma na razie sygnałów, że inne telewizje również wstrzymują emisje swoich programów lub nagrań na żywo.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zawieszamy @tanieczgwiazdami na tym etapie do września #tanieczgwiazdami #tzgpolsat @polsatofficial

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 13, 2020 o 2:32 PDT


„Taniec z gwiazdami” zawieszony. Uczestnicy zaskoczeni, niektórzy nie kryli łez

Wczorajszy odcinek był zaledwie drugim z 11. edycji show, w nim miały odpaść aż dwie pary. W związku z zaistniałą sytuacją wszyscy zostają w programie, a głosy widzów przechodzą do jesiennej edycji. Niemniej decyzją zaskoczeni byli wszyscy: i uczestnicy i jurorzy. Anna Karwan i Julia Wieniawa nie mogły powstrzymać łez, co nie dziwi szczególnie w przypadku tej drugiej. Szalenie utalentowana 21-latka była typowana na zwyciężczynię całego programu. Okazało się, że oprócz zdolności aktorskich i wokalnych, świetnie radzi sobie także na parkiecie, co potwierdziły wczoraj najwyższe noty jury. Julia Wieniawa otrzymała od Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego aż trzy 10, co zdarza się bardzo rzadko, a na tak wczesnym etapie programu prawie w ogóle. Miejmy nadzieję, że kiedy Taniec z gwiazdami wróci jesienią na antenę, zobaczymy w nim ponownie Julię Wieniawę. Ze Stefano Terrazzino dają niesamowity popis tanecznych umiejętności. Zresztą zobaczcie jej występ poniżej: