Na włoskim tygodniu mody w Mediolanie pojawiła się silna ekipa polskich modeli z agencji A S Management. Wśród nich znaleźli się: Adam Kaszewski, Mikołaj Kajak, Jakub Kierzkowski, Maciej Pawłowski, Adrian Grygianiec i Maksymilian Szwajewski.

JULIA BANAŚ NA POKAZIE MOSCHINO W MEDIOLANIE >>>

Jakie to uczucie zadebiutować na wybiegu u jednego z najbardziej prestiżowych domów mody? Oto powinniście zapytać Maksymiliana Szwajewskiego, który podczas fashion weeku w Mediolanie po raz pierwszy w swoim życiu wziął udział w pokazie mody, u Prady.

W tym samym pokazie kolejny sukces odniósł Mikołaj Kajak - to on zamknął pokaz Miucci Prady. Dobrze wiecie, że otwarcie i zamknięcie pokazu to dla modela/modelki ogromne wyróżnienie, prawda?

Kolejnym debiutantem był Jakub Zawada z JMP Agency - polski model wziął udział pokazie DAKS. Debiut u londyńskiej marki zaliczył także reprezentant United 4 Models, Jakub Gorzała. Z tej samej agencji w Mediolanie pojawił się Szymon Tuz, który wziął udział w pokazie Carlo Volpi podczas Pitti Uomo 2017.

Reprezentantami agencji Embassy Models byli Grzegorz Kłębek (pokaz Christian Pellizzari) i Eryk Szymański (pokaz Miguel Viera i prezentacja Massimo Piombo).

POLSCY MODELE NA POKAZACH JESIEŃ-ZIMA 2017/18 W MEDIOLANIE >>>