Misbhv nie zwalnia tempa. Lista światowych gwiazd, które chodzą w ubraniach rodzimego brandu stale się powiększa. Są na niej m.in. Bella i Gigi Hadid, Hailey Baldwin (właściwie Bieber), Rihanna, The Weeknd, Kaia Gerber (córka supermodelki Cindy Crawford) i Kylie Jenner. Podczas zeszłorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku polska marka zaprezentowała swoją kolekcję obok takich firm jak Vetements i Supreme, a ich rzeczy są dostępne w słynnych domach towarowych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji. W czerwcu 2018 roku po raz pierwszy w historii marki odbył się pokaz mody, który miał miejsce w Warszawie. A już niedługo polski brand zadebiutuje na paryskim tygodniu mody, pokazując kolekcję na jesień-zimę 2019.

Dlaczego warszawski pokaz Misbhv był najbardziej oczekiwanym zdarzeniem tego sezonu? >>>

Od kilku sezonów Misbhv wymienia się jako najciekawszy debiut w świecie mody, a pokaz podczas Paris Fashion Week jest tego najlepszym dowodem i kolejnym wyróżnieniem dla założycieli i projektantów marki, Natalii Maczek i Tomka Wirskiego, który na pewno umocni ich pozycję w branży.

Misbhv zadebiutuje na Paris Fashion Week 2019

W ich t-shirtach z napisem Warszawa chodziła swojego czasu cała stolica i nie tylko. A jeśli kojarzycie sukienki i bluzy z logo Paris, pamiętacie początki polskiej marki sprzed kilku lat. Od tamtej pory styl Misbhv mocno ewoluował, chociaż wciąż czerpie inspiracje z wschodnioeuropejskiej kultury, co udowodnił wspomniany pokaz kolekcji Polski Jazz w Warszawie. A już 19 stycznia Natalia Maczek i Tomek Wirski zaprezentują w Paryżu jesienno-zimową linię na 2019 rok. Do tej pory pokazywali już swoje ubrania, ale jedynie w formie prezentacji w paryskim showroomie. Nie wiemy, czego możemy spodziewać się po nadchodzącym show oraz samej kolekcji, chociaż na Instagramie pojawiły się migawki m.in. modelki w kowbojskim kapeluszu. Już nie możemy się doczekać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paris Fashion Week. 19th of January 2019. DEBUT SHOW

Post udostępniony przez M I S B H V (@misbhv) Sty 10, 2019 o 8:47 PST