Vanda Novak we współpracy z AZ Factory. Buty polskiej marki pojawiły się na paryskim wybiegu

Za nami pokaz kolektywu AZ Factory, z którym współpracę podjęła polska marka – Vanda Novak. Jej efekty mogliśmy oglądać na wybiegu podczas prestiżowego paryskiego Fashion Weeku. Kolaboracja dwóch marek łączy w sobie kreatywność projektantki Dominiki Nowak oraz wizję Albera Elbaza. Ten duet stworzył niepowtarzalną kolekcję butów, które wyglądają, jak małe dzieła sztuki.

Dominika Nowak od zawsze podziwiała twórczość Albera Elbaza, dlatego chętnie przyjęła zaproszenie do współpracy. AZ Factory wybrało jej markę - Vandę Novak, jako markę z Europy Środkowej. To pierwsza taka kolaboracja, w ramach której kolektyw wybrał już gotowe modele butów innej marki i przekształcił je w prawdziwą sztukę.

fot. materiały prasowe

Nie zabrakło koloru i printów, tekstur, a także oryginalnych krojów. Były zarówno czubki, jak i odkryte palce, niższe obcasy oraz szpilki. Pełna dowolność i szaleństwo. Kilka modeli butów możecie zobaczyć w naszej galerii na dole tego artykułu.

To niewątpliwie kolejny ogromny sukces polskiej mody za granicą. Gratulujemy Dominice Nowak i życzymy kolejnych, tak wspaniałych współprac!