No bo kto powiedział, że wygoda nie może być zmysłowa... Może. Nie wierzysz? Dowód rzeczowy: nowa (i nie tylko nowa) kolekcja polskiej marki The Odder Side. Chociaż ich ubrania są na polskim rynku od niespełna roku, już zebrały spore grono fanek. Zdecydowanie należą do niej nasze stylistki i redaktorki. Być może i ty je kojarzysz. Pewnie wielokrotnie widziałaś na Instagramie luźne topy w skandynawskim stylu z głębokim dekoltem w kształcie litery V na plecach? To ich sprawka.

Co poza dzianinowymi topami znajdziecie w tej kolekcji? Kopertowe spódniczki, melanżowe swetry odsłaniające ramiona, wiązane w talii lekkie płaszcze, minimalistyczne bombery proste sukienki i marynarki. Wszystko w klasycznych odcieniach szarości, bieli, czerni i pastelowych beży i błękitów.

Ubrania The Odder Side uszyte są z materiałów najwyższego gatunku z metką made in Poland, a ich wybór jest naprawdę duży.
Możesz je zestawiać ze sobą albo mieszać pz tym co już masz w szafie.


Najlepszą ambasadorką marki jest jej założycielka. The Odder Side stworzyła z myślą o sobie. W jej kolekcjach znajdziecie wszystko to, co nosi na co dzień. Od stóp do głów.

NOWA KOLEKCJA THE ODDER SIDE JUŻ W NASZYM SKLEPIE!!!

ZOBACZ TAKŻE:

OUTFIT FORMAT: MARKA IDEALNA DLA PRAWDZIWEJ MINIMALISTKI

ZESTAW SKÓRZANYCH AKCESORIÓW? TYLKO OD MAKO! SPRAWDŹ ICH KOLEKCJĘ JESIEŃ-ZIMA 2015

POLSKA KAMPANIA REEBOK VENTILATOR