Festiwal Coachella to jeden z tych, na który chyba każdy chciałby pojechać choć raz. Podczas występów światowej sławy artystów, np. Beyoncé, która w tym roku dała niezapomniany koncert, bawią się miłośnicy muzyki z całego świata. Do doliny przy Pustyni Colorado chętnie udają się również celebryci, blogerzy i influencerzy, którzy w czasie trwania Coachella Valley Music and Arts Festival (tak brzmi pełna nazwa) mają okazję do zaprezentowania swoich festiwalowych stylizacji. W tym roku, na Coachelli nie zabrakło również polskiej reprezentacji. Do Kalifornii pojechały Maffashion, Karolina Gilon i Deynn, i musimy przyznać, że wszystkie wyglądały świetnie.

Maffashion miała okazję już wcześniej bawić się na kalifornijskim festiwalu, a jej stylówki wciąż zachwycają. Jedną z nich – tę z kabaretkami i martensami, która zdecydowanie należy do naszych ulubionych, uzupełniła diamentowymi naklejkami przyklejonymi do czoła. Dzięki nim uzyskała prawdziwy efekt WOW.

Z kolei Karolina Gilon na Coachelli jest po raz pierwszy. Lubimy jej festiwalowe looki – pokazała w nich pazur! Jednak to od nowych, różowych włosów Karoliny nie możemy oderwać wzroku. Zadbała także o manicure inspirowany Coachellą i musimy przyznać, że same byśmy taki chciały!

ZOBACZ TAKŻE: 5 stylizacji festiwalowych, za które nie zapłacicie więcej niż 200 zł! >>>

Deynn na Coachelli pojawiła się ze swoim mężem – Danielem Majewskim. Jak na pewno pamiętacie, kilka miesięcy temu dużo się o nich mówiło, niedawno zaczęli całkiem nowe życie i wydaje nam się, że taki wspólny, festiwalowy wyjazd dobrze im zrobił. Jeżeli chodzi o stylizacje wybrane przez Maritę, to są one połączeniem odwagi z kobiecością, co totalnie pasuje do jej stylu i osobowości.

Zdjęcia wszystkich dziewczyn znajdziecie poniżej. Koniecznie zobaczcie, jak się ubrały i dajcie znać, które stylówki podobają wam się najbardziej.