Beauty Set Philips 9000: kompleksowy zestaw do depilacji i pielęgnacji

Oto absolutnie przełomowy sprzęt: zestaw 10w1(!) od marki Philips. Poza depilatorem znajdziemy tam również akcesoria do kompleksowej pielęgnacji. Ciało dopieszczone w każdym detalu, od stóp do głów – przy niewielkim nakładzie czasu i energii. To urządzenie idealnie odpowiada na potrzeby współczesnych, aktywnych kobiet. 

Materiały prasowe

Uwielbiasz rytuały pielęgnacyjne i cenisz sobie momenty tylko dla siebie? Nie musisz korzystać z usług profesjonalistów, aby zadbać o swoje ciało. Zestaw 10w1 od marki Philips umożliwia ci skuteczną depilację i pielęgnację w warunkach domowych. Zaopatrz się w swoje ulubione, pachnące kosmetyki oraz ten niesamowity beauty set i... przygotuj sobie wymarzony wieczór SPA.

Beauty Set Philips 9000 to niezwykle praktyczny, kompleksowy zestaw, który przyda się wszystkim osobom lubiącym idealnie gładką i jędrną skórę. Zawiera 10 elementów, dzięki którym szybko dostosujesz depilację i pielęgnację do swoich potrzeb. W środku znajdziesz:

 1. głowicę golącą z nasadką,
 2. trymer do okolic bikini,
 3. nasadkę do obszarów delikatnych,
 4. nasadkę napinającą skórę,
 5. końcówkę do masażu,
 6. szczoteczkę złuszczającą skórę,
 7. obrotowy pilnik do stóp,
 8. trymer precyzyjny,
 9. pęsetę z lampką,
 10. etui.

Materiały prasowe

Zależy ci na czasie? Szeroka głowica depiluje większą powierzchnię skóry za każdym pociągnięciem urządzenia. To gwarancja skutecznej depilacji, które daje długotrwałe efekty i... naprawdę może stać się przyjemnym rytuałem. Nie przegap żadnego włoska – lampka Opti-light ułatwia wychwytywanie tych najdrobniejszych i zapewnia uzyskanie doskonałych efektów na całym ciele.

Antypoślizgowy uchwyt umożliwia natomiast wygodną depilację zarówno na sucho, jak i na mokro. Z kolei nasadka napinająca pozwala ograniczyć ciągnięcie i ewentualny dyskomfort. Co więcej, możesz korzystać z tego depilatora bezprzewodowo – dla maksymalnego komfortu, w każdych warunkach. Głowica jest też wyposażona w nasadkę, która umożliwia stylizację włosków w okolicy bikini.

Zobacz także:

... ale to nie koniec. W zestawie znajdziesz też akcesoria pielęgnacyjne, m.in. końcówkę do masażu (efekt niesamowitego odprężenia po zabiegu gwarantowany), końcówkę do złuszczania naskórka (ciało stanie się jeszcze gładsze i delikatniejsze) oraz... obrotowy pilnik elektryczny do stóp! How cool is that? Nie przesadziłyśmy, kiedy wspomniałyśmy, że z tym zestawem zadbasz o swoje ciało od stóp do głów.

Materiały prasowe

Beauty Set Philips 9000: opinie influencerek

Zestaw Philips jest idealny na prezent świąteczny – pokochało go już wiele z nas, w tym influencerki. Poniżej przedstawiamy opinie kilku z nich. 

 • Angelika Grabowska (@_angelikagrabowska)

Uwielbiam ten depilator i nic nie zmieni mojego zdania! Chociaż nie sądziłam, że kiedykolwiek polubię jakiś depilator, bo moje poprzednie doświadczenia były po prostu negatywne – pisze Angelika.

 • Ania Brauer (@brauerania)

Depilator od @philips_polska to jedno urządzenie, a wiele korzyści! Depilacja łydek zajmuje 10 min, a efekt utrzymuje się do 4 tygodni – twierdzi Ania. 

 • Wiktoria Jasuwienas (@jasuwienas.w)

Uwielbiam produkty, które są wielofunkcyjne i bardzo kompaktowe, dzięki czemu mogę zabierać je w swoje wszelkie podróże – opowiada Wiktoria. 

 • Alicja (@wooonderaland)

… a ja wam polecam domowe spa razem z @philips_polska i Philips Beauty Set 9000! Ciało gładkie, wymasowane, wypeelingowane… Sama przyjemność – pisze Alicja.

Z okazji zbliżających się świąt spraw przyjemność bliskiej ci osobie albo... sobie. Rekomendowana cena tego zestawu to 829 zł. Pamiętaj, że taka inwestycja szybko ci się zwróci. Zestaw Philips kupisz TUTAJ