Polska marka biżuteryjna połączyła siły ze znanym producentem okularów! 

Dotychczas nosiłyście jej pierścionki z kolorowymi kamieniami, naszyjniki z najmodniejszymi motywami sezonu, spektakularne kolczyki czy bransolety, teraz pokochacie ją także za okulary przeciwsłoneczne. Polska marka biżuteryjna Ania Kruk podjęła bowiem współpracę z producentem najwyższej jakości okularów – Jai Kudo i do sprzedaży wprowadziła cztery modele, które nie mogłyby być bardziej zgodne z trendami na lato 2021. Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Ania Kruk x Jai Kudo nie tylko świetnie wyglądają, ale i doskonale chronią oczy przed słońcem. Wyposażone są bowiem w profesjonalny filtr UV 400. A to jeszcze nie wszystko co mają do zaoferowania. 

Okulary przeciwsłoneczne Ania Kruk x Jai Kudo – 4 modele inspirowane ikonami stylu

W kolekcji Ani Kruk na lato 2021 znajdziecie 4 modele okularów: Jackie, Bianca, Alexa i Lara. Jak można się domyślić ich nazwy odnoszą się do imion największych ikon stylu z drugiej połowy XX wieku – Jackie Kennedy, Bianki Jagger, Alexy Chung i Lary Stone (przyp. red), którymi zostały zainspirowane.

Model Jackie jest więc połączeniem klasyki z szykiem Złotej Ery Hollywood.

Bianca spodoba się fanką vintage – w szczególności szalonych lat 70.

Alexa pozwoli wyróżnić się z tłumu – za sprawą okazałych oprawek w kolorze różowego złota i brązowych szkieł.

Lara natomiast to miks militarnego sznytu i nowoczesności pod postacią kwadratowych szkieł w ciemnozielonym odcieniu.

Ale sam design to nie wszystko. Ania Kruk nie byłaby sobą, gdyby nie nadała swoim okularom biżuteryjnego sznytu. To właśnie dlatego – z zgodzie z najświeższymi trendami z wybiegów – do okularów zostały stworzone specjalne łańcuszki. W tym między innymi zdobiony perłami (jak pewnie się domyślacie dopełnia okulary Jackie), a także – hit! – zdobiony bursztynami łańcuszek do modelu Bianca. Najlepiej zresztą zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony) i zobaczcie same. Łańcuszki i okulary w sprzedaży są odzielnie – same decydujecie więc, czy chcecie okulary na łańcuszku czy też bez, możecie je też dowolnie połączyć w pary.

Zobacz także:

Jak to wygląda cenowo? Już wyjaśniamy. Za okulary przeciwsłoneczne Ania Kruk x Jai Kudo trzeba zapłacić od 349 do 449 złotych – zależnie od tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Łańcuszek kosztuje 159 zł. W sprzedaży dostępne są od dziś, tj. od 17 czerwca 2021 roku. W sklepach stacjonarnych Ani Kruk, w sklepie online marki, a także w wybranych salonach z asortymentem Jai Kudo. 

Kampania kolekcji Ania Kruk x Jai Kudo i filtr na Instagramie

Przez zakupami chciałybyście je przymierzyć? Koniecznie skorzystajcie z dedykowanego kolekcji filtra na Instagramie. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać „Ania Kruk”, by zyskać dostęp nie tylko do okularów w wersji wirtualnej, ale i innych – bardzo zabawnych – nakładek na zdjęcie. A wszystko to utrzymane w duchu lat 70. Tak jak kampania promująca kolekcję. Przed obiektywem Natalii Niedzieli stanęła Sandra Formanek z agencji modelek Model Plus. Za makijaż odpowiadała Joanna Huczko, stylizacjami zajęła się Weronika Judkowiak, a producentką sesji jest Martyna Olszak–Bachora. Klawo!