Choć Post Malone należy do grona najpopularniejszych raperów na świecie, nie wiemy zbyt wiele o jego życiu prywatnym. Austin Post, bo właśnie tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, woli mówić publicznie o swojej pracy (przypominamy, że jego nowy album, który został zatytułowany „Twelve Carat Toothache”, ujrzy światło dzienne już 3 czerwca tego roku) niż o sprawach osobistych, np. o związku. Jednak ostatnio zrobił wyjątek. Post Malone wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że zostanie ojcem.

Post Malone zostanie ojcem!

W krótkim komunikacie, który trafił do amerykańskich serwisów show-biznesowych, w tym do „People” i „TMZ”, Post Malone ujawnił, że rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. W związku z tym jest bardzo podekscytowany, a do tego (po raz pierwszy od dawna) naprawdę szczęśliwy. 

Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem w moim życiu, jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej, a – odkąd pamiętam – byłem smutny. Czas zadbać o swoje ciało, rodzinę i przyjaciół i dzielić się miłością każdego dnia – napisał Post Malone w oficjalnym oświadczeniu dla mediów. 

Post Malone nie zdradził szczegółów związanych z narodzinami pierwszego dziecka. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest jego partnerka. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ 26-letni raper chroni jej tożsamość. Fani i fanki, a także media nie wiedzą, z kim się spotyka. Ale, jak podał wspomniany już „TMZ”, główna zainteresowana całą sprawą jest zadowolona z tego powodu. Nie lubi być bowiem w centrum uwagi. Razem z Post Malone’em budują swój związek z dala od świateł reflektorów i są bardzo szczęśliwi.  

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.