Pokazy mody odbywające się podczas fashion weeków to kopalnia inspiracji, a także przydatnych informacji dotyczących trendów zbliżającego się sezonu. Na ten czas projektanci mody zmieniają się w swoistych dyktatorów i to właśnie oni decydują, co będzie hot w najbliższych miesiącach, a co wręcz przeciwnie.

Podobnie jest w przypadku Alexandra Wanga. Modelki idące w jego ostatnim show podczas nowojorskiego tygodnia mody oraz same stylizacje przeniosły nas w klimaty Matrixa. Jednak wzrok wszystkich skupiły na sobie dodatki – wąskie okulary, szerokie opaski i przede wszystkim klamry do włosów! Na pewno pamiętacie je z lat 90., bo wtedy nosił je każdy. Później odeszły w zapomnienie, ale teraz ewidentnie przeżywają swoją drugą młodość!

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze kurtki wiosenne z sieciówek >>>

Jesteśmy pewne, że już niedługo ponownie przekonają się do nich blogerki i fashionistki, a chwilę później klamry do włosów trafią także do sieciówek. Musimy przyznać, że jesteśmy całkiem za powrotem tego oldschoolowego dodatku – w końcu są mega stylowe i praktyczne. Wychodzi na to, że klamry do włosów staną się must havem najbliższych miesięcy!